Ми використовуємо cookies
Вболіваємо разом за Україну на Євробачення 2017

Вболіваємо разом за Україну на Євробачення 2017

Євробачення 2017: в очікуванні цієї головної події в світі шоу-бізнесу вся Україна готується дружно вболівати за своїх обранців. Захід такого рівня збере величезну аудиторію. Шанувальники конкурсу з усього світу приїдуть подивитися шоу, насолодитися незабутньою атмосферою свята, живим звуком, приголомшуючим драйвом і духом суперництва. Особливим попитом користується рекламна продукція, і поліграфія на Євробачення 2017 від друкарні DPI, яка доповнить свято та дасть унікальний шанс розповісти про свою компанію величезній кількості людей.

У Друкарні DPI в короткі терміни для вас виготовлять ексклюзивні плакати з символікою Євробачення 2017 або зображенням улюбленої групи або виконавця. Досвідчені дизайнери допоможуть розробити креативний проект плаката, здатного зацікавити аудиторію різного віку. Яскраві інформативні буклети та оригінальні флаєри з програмою конкурсу Євробачення 2017, на сторінках яких можна розмістити рекламні блоки - все це зручно замовити онлайн на сайті dpi.ua.

Тематичні паперові пакети і папки допоможуть оригінально упакувати інформаційні та рекламні матеріали. Для відмінної організації всіх заходів зручно розробити спеціальні бейджики, вказівники, наклейки. Приємним спогадом про ці дні стануть веселі години дозвілля і сувенірна продукція від друкарні DPI - бірдекелі, листівки в стилістиці свята. Досить вибрати вид паперу, дизайн, тираж - і готова якісна продукція за кілька днів буде у вашому розпорядженні.

Оскільки події такого рівня, як Євробачення 2017 відбуваються в нашій країні не так часто, важливо не упустити свій шанс і стати безпосереднім учасником великого шоу міжнародного масштабу.