Графічний дизайн поліграфічної продукції.

Графічний дизайн поліграфічної продукції.

Графічний дизайн від друкарні DPI - це оригінальні ідеї та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Хочете візитні картки або брошури з рекламою, але як це втілити в реальність ви не знаєте? Звертайтеся до наших дизайнерів і вони розроблять будь-який графічний дизайн поліграфічної продукції за найкоротші терміни.

У вас немає фірмового дизайну, логотипу або особливого колірного підбору зі шрифтами для вашої компанії? Не питання. Ви можете обговорити всі побажання, що стосуються ідей і терміну виконання замовлення з дизайнером. А якщо вам потрібен нескладний графічний дизайн - ми впораємось за одну годину.

У нас ви не зустрінете двох однакових макетів, адже в нашій роботі головними перевагами завжди залишаються - якість і унікальність. До того ж, ми не стоїмо на місці - наші дизайнери розвиваються і можуть запропонувати вам нові і цікаві рішення для вашої рекламної продукції, що допоможе привернути увагу потенційних клієнтів.

Зробивши замовлення у друкарні DPI - ви заощадите час на пошуки дизайнера, адже ми вміємо робити графічний дизайн якісно, а ще й за прийнятну ціну. А векторний файл з макетом ви можете забрати собі.