Тиснення фольгою

Тиснення та конгрев по готовим кліше

Тиснення фольгою використовується, щоб вдало виділити логотип, фірмовий малюнок або слоган на поверхні папки, візитки, запрошення та іншого поліграфічного продукту, за рахунок тиску нагрітим кліше і фольги на поверхню паперу. Також, за допомогою кліше, можна зробити сліпе тиснення без фольги і фарби, яке створить рельєф на потрібній поверхні.

Ми пропонуємо не тільки тиснення, але і конгрев, який дозволяє отримати опуклий малюнок за допомогою подвійного кліше: опуклого і увігнутого всередину. Між ними розміщується папір і за рахунок преса, нанесений малюнок буде «підніматися» над її поверхнею.

Такі кліше, представлені на нашому сайті уже в готовому вигляді. Завдяки цьому, вам вдасться заощадити час і гроші - не робити індивідуальне замовлення, а готові кліше ми використовуємо абсолютно безкоштовно. Але якщо ви вирішили, що вам потрібно щось унікальне - ми виготовимо їх всього за 2 дні.

Таке незвичайне тиснення покращить зовнішній вигляд поліграфічної продукції, надавши більш солідного вигляду вашій організації, підкресливши ваше серйозне ставлення до будь-яких деталей у справі.

Тиснення

зуб
зуб
розмір 19x28
коло
коло
для конгреву діаметр 15 мм
подарунки
подарунки
розмір 67x61
Феміда
Феміда
розмір 15x26
диплом
диплом
розмір 140x33
Ласкаво запрошуємо на весілля
Ласкаво запрошуємо на весілля
розмір 74x18
щит
щит
розмір 17x27
герб + Київ
герб + Київ
Кліше герб України + Київ
розмір 9x20
З днем народження
З днем народження
розмір 52x21
герб України
герб України
набір кліше герб України різного розміру