Ми використовуємо cookies
Тиснення фольгою
Відео про тиснення фольгою
Відео о тисненні золотою фольгою

Тиснення та конгрев по готовим кліше

Тиснення фольгою використовується, щоб вдало виділити логотип, фірмовий малюнок або слоган на поверхні папки, візитки, запрошення та іншого поліграфічного продукту, за рахунок тиску нагрітим кліше і фольги на поверхню паперу. Також, за допомогою кліше, можна зробити сліпе тиснення без фольги і фарби, яке створить рельєф на потрібній поверхні.

Ми пропонуємо не тільки тиснення, але і конгрев, який дозволяє отримати опуклий малюнок за допомогою подвійного кліше: опуклого і увігнутого всередину. Між ними розміщується папір і за рахунок преса, нанесений малюнок буде «підніматися» над її поверхнею.

Такі кліше, представлені на нашому сайті уже в готовому вигляді. Завдяки цьому, вам вдасться заощадити час і гроші - не робити індивідуальне замовлення, а готові кліше ми використовуємо абсолютно безкоштовно. Але якщо ви вирішили, що вам потрібно щось унікальне - ми виготовимо їх всього за 2 дні.

Таке незвичайне тиснення покращить зовнішній вигляд поліграфічної продукції, надавши більш солідного вигляду вашій організації, підкресливши ваше серйозне ставлення до будь-яких деталей у справі.