Ми використовуємо cookies

Виготовлення та друк блокнотів на замовлення

Блокноти друкуємо швидко
Блокноти замовити друк
Блокноти ціна
Блокноти надрукувати
Блокноти роздрукувати
Блокноти купити

Блокноти – це зручні та практичні аксесуари, що широко застосовуються у повсякденному житті. Вони є чудовими компаньйонами для студентів, ділових людей, художників та всіх тих, хто цінує порядок та організацію у своїй повсякденній діяльності.

У нашому асортименті представлені блокноти на спіралі (згори або збоку) та блокноти з проклеюванням внутрішнього блоку. Формати пропонованих блокнотів вражають своєю різноманітністю від стандартних А5 та А6, рідше використовуються формати А4 (210х297мм) та А7 (70х100мм).

Однією з головних особливостей блокнотів є їх зручність у використанні. Гнучка пружина або проклеювання дозволяють легко гортати сторінки, а також зручно розгортати блокнот на плоскій поверхні. Це особливо зручно при веденні нотаток, малюванні чи плануванні завдань.

Дизайн блокноту часто привертає увагу своєю стильною та естетичною формою. Обкладинка може бути виконана з різних матеріалів: від традиційної картонної до пластикової, а також кашованої за бажанням. Для більшої елегантності можемо запропонувати закруглені чи металеві куточки. Це дозволяє кожному підібрати блокнот, що відповідає його смаку та стилю.

Різноманітність запропонованого оформлення внутрішніх сторінок – це перевага замовлення блокнотів у нашій друкарні. Ви можете вибрати чисті сторінки для вільних нотаток або сторінки в клітинку з одноколірним, багатобарвним або повнокольоровим друком для яскравіших ідей. Якщо ви віддаєте перевагу унікальності, ми можемо створити персональні блокноти, де кожна сторінка містить унікальне наповнення.

Ми прагнемо запропонувати продукти найвищої якості, які не лише функціональні, а й надихають до творчості та організації. Замовивши блокнот у нас, ви отримуєте не просто записну книжку, а помічника, готового стати частиною вашого творчого шляху, адже наша друкарня має в своєму розпорядженні сучасне друковане та оздоблювальне обладнання.

544 ₴
ціна за 10 шт з друком з вашого макета
розміри 148 x 210 мм
внутрішній блок без друку, 45 аркушів, папір офсетний 80 грам
обкладинка папір крейдований матовий 300 грам
друк обкладинки повнокольоровий односторонній
підкладка без друку папір крейдований матовий 300 грам
зшивка на білу спіраль вздовж меншого боку
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»