Ми використовуємо cookies

Папка для паперів купити просту та замовити стильну рекламу

Папки друкуємо швидко
Папки замовити друк
Папки ціна
Папки надрукувати
Папки роздрукувати
Папки купити

Папка для паперів не дивлячись на постійний розвиток електронного документообороту все ще дозволить и стильно презентувати проекти красиво зберігати значну кількість паперових документів. І найкращий спосіб для їх зберігання — замовити фірмові папки під вкладення формату А4. Купити такий варіант дозволяє організувати ефективну роботу з матеріалами та значно скоротити час на пошук необхідних паперів.

Друк папок: особливості

Пропонуєм клієнтам варіанти з нанесенням зображення або тільки ззовні, або з усіх сторін. Також є можливість додати кишеню: у каталозі типографії представлені варіанти цього елемента, який допоможе вам у зберіганні документів нестандартного розміру. Оптимальний вибір — з клеєною кишенькою з вирізами під візитки.

Можна обрати моделі на щільному папері (щільність 300-350 г/м2) чи на дизайнерському картоні, що зробить вашу продукцію стилістично більш цікавою.

Друкована продукція з символікою вашого бренду — ефективний інструмент маркетингу. А використання логотипу вашої компанії є одним з найкращих варіантів у цьому напрямку: вона буде завжди «під рукою» у ваших партнерів та нагадуватиме саме про вас. Для більш тривалого використання рекомендується використати глянцеву чи матову ламінацію. Якщо ж у вас є бажання створити справді цікавий продукт, що буде привертати до себе увагу, то оптимальний вибір — з логотипом з вибірковим лакуванням чи тисненням фольгою.

1952 ₴
ціна за 100 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 300 грам
кишеня клеєна без друку
фальцування 2 фальця
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»