Папки

Папки друкуємо швидко
Папки замовити друк
Папки уіна
Папки надрукувати
Папки роздрукувати
Папки купити

Папка для паперів купити просту та замовити стильну рекламу

Папка для паперів не дивлячись на постійний розвиток електронного документообороту все ще дозволить и стильно презентувати проекти красиво зберігати значну кількість паперових документів. І найкращий спосіб для їх зберігання — замовити фірмові папки під вкладення формату А4. Купити такий варіант дозволяє організувати ефективну роботу з матеріалами та значно скоротити час на пошук необхідних паперів.

Друк папок: особливості

Пропонуєм клієнтам варіанти з нанесенням зображення або тільки ззовні, або з усіх сторін. Також є можливість додати кишеню: у каталозі типографії представлені варіанти цього елемента, який допоможе вам у зберіганні документів нестандартного розміру. Оптимальний вибір — з клеєною кишенькою з вирізами під візитки.

Можна обрати моделі на щільному папері (щільність 300-350 г/м2) чи на дизайнерському картоні, що зробить вашу продукцію стилістично більш цікавою.

Друкована продукція з символікою вашого бренду — ефективний інструмент маркетингу. А використання логотипу вашої компанії є одним з найкращих варіантів у цьому напрямку: вона буде завжди «під рукою» у ваших партнерів та нагадуватиме саме про вас. Для більш тривалого використання рекомендується використати глянцеву чи матову ламінацію. Якщо ж у вас є бажання створити справді цікавий продукт, що буде привертати до себе увагу, то оптимальний вибір — з логотипом з вибірковим лакуванням чи тисненням фольгою.

1636 грн
ціна за комплект з 100 штук з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 300 грам
друк повнокольоровий односторонній
розміри 215 x 305 мм у складеному вигляді
кишеня клеєна без друку
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
  • Безкоштовна доставка у відділення «Нова пошта» замовлень від 2000 грн.
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»