Папка для паперів купити просте та замовити ефективне управління документооборотом

Не дивлячись на постійний розвиток електронного документообороту, компанії все ще зобов’язані зберігати значну кількість паперових документів. І найкращий спосіб для їх зберігання — замовити фірмові папки під вкладення формату А4. Купити такий варіант папки дозволяє організувати ефективну роботу з матеріалами та значно скоротити час на пошук необхідних паперів.

Друк папок: особливості

Типографія DPI пропонує клієнтам друк папок з нанесенням зображення або тільки ззовні, або з усіх сторін моделі. Також є можливість додати до папки кишеню: у каталозі типографії можна представлені десятки варіантів цього елемента, який допоможе вам у зберіганні документів нестандартного розміру Оптимальний вибір — друк папок з клеєною кишенькою з вирізами під візитки.

В типографії DPI можна обрати моделі на щільному папері (щільність 300-350 г/м2) чи на дизайнерському картоні, що зробить вашу продукцію стилістично більш цікавою.

Друкована продукція з символікою вашого бренду — ефективний інструмент маркетингу. А друк папок з логотипом вашої компанії є одним з найкращих варіантів у цьому напрямку: вона буде завжди «під рукою» у ваших партнерів та нагадуватиме саме про вас. Для більш тривалого використання рекомендується використати глянцеву чи матову ламінацію. Якщо ж у вас є бажання створити справді цікавий продукт, що буде привертати до себе увагу, то оптимальний вибір — друк папок з логотипом з вибірковим лакуванням чи тисненням фольгою.

Папки під замовлення купити під формат вкладення А4. Замовити до вибору висічка кишеньок різних форм. Доставляємо по Україні.
Папки друкуємо швидко