Папки - з нами вигідно замовити друк

  • Виготовимо папку для паперів з крейдованого паперу щільністю до 350г/м² і дизайнерських картонів різних фактур і кольорів.
  • З приклеєною кишенею з друком або без.
  • Друкуємо цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн.
  • Використовуємо і комбінуємо: висікання, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак.
  • Доставляємо кур`єром, Новою Поштою, Гюнсел.
  • Готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата.
Папки друкуємо швидко
Папки замовити друк
Папки уіна
Папки надрукувати
Папки роздрукувати
Папки купити

Папка для паперів купити просту та замовити стильну рекламу

Папка для паперів не дивлячись на постійний розвиток електронного документообороту все ще дозволить и стильно презентувати проекти красиво зберігати значну кількість паперових документів. І найкращий спосіб для їх зберігання — замовити фірмові папки під вкладення формату А4. Купити такий варіант дозволяє організувати ефективну роботу з матеріалами та значно скоротити час на пошук необхідних паперів.

Друк папок: особливості

Пропонуєм клієнтам варіанти з нанесенням зображення або тільки ззовні, або з усіх сторін. Також є можливість додати кишеню: у каталозі типографії представлені варіанти цього елемента, який допоможе вам у зберіганні документів нестандартного розміру. Оптимальний вибір — з клеєною кишенькою з вирізами під візитки.

Можна обрати моделі на щільному папері (щільність 300-350 г/м2) чи на дизайнерському картоні, що зробить вашу продукцію стилістично більш цікавою.

Друкована продукція з символікою вашого бренду — ефективний інструмент маркетингу. А використання логотипу вашої компанії є одним з найкращих варіантів у цьому напрямку: вона буде завжди «під рукою» у ваших партнерів та нагадуватиме саме про вас. Для більш тривалого використання рекомендується використати глянцеву чи матову ламінацію. Якщо ж у вас є бажання створити справді цікавий продукт, що буде привертати до себе увагу, то оптимальний вибір — з логотипом з вибірковим лакуванням чи тисненням фольгою.