Ми використовуємо cookies
Туристичний конверт: приємний бонус чи необхідність?

Туристичний конверт: приємний бонус чи необхідність?

Літо – пора відпусток, а значить – подорожей! Зірковий час туристичних агенцій настав! Тому пора подбати про туристичні конверти, - важливий атрибут кожного мандрівника.

Турконверт – незамінна річ не тільки в плані реклами туристичної агенції, та приємним бонусом для клієнтів. Ще туристичний конверт виконує ряд важливих функцій, серед них:

- форма та розмір турконверта дуже зручна для зберігання усіх важливих документів у подорожі;

- простий та швидкий доступ до необхідних паперів;

- захищає від пошкоджень;

- містить всю необхідну інформацію про туристичну компанію.

Туристичний конверт – це своєрідна візитка туристичної компанії, рекламний банер та її «лице», адже конверт містить усі контактні дані: назву агенції, адресу, номер телефону. Турконверт знаходиться на виду у великої кількості людей: працівників аеропорту чи готелю, мешканців готелю, інших подорожуючих, тому його обов'язково помітять та зацікавляться вашою агенцією.

Турконверт може бути різноманітної форми. Наша поліграфія пропонуємо швидке та якісне виготовлення штампів для висічки особливої та унікальної форми конверта, а також у нас є готовий стандартний штамп для висічки, з урахуванням всіх розмірів ваучерів або авіаквитків, яка зекономить ваш час та кошти, адже ми пропонуємо ним користуватися абсолютно безкоштовно.

Найпопулярнішим матеріалом для турконвертів залишається цупкий папір, проте ви можете виділитися, та замовити конверти на дизайнерському картоні з цікавою текстурою чи мерехтливим відблиском, вибір паперу досить широкий. Доповненням до цього може стати виконання та поєднання різних післядрукарських процесів: шовкографія, тиснення фольгою, конгрев, вибіркове лакування чи ламінування.

Важливим на шляху створення турконверту є звісно виконання якісного дизайну. Наша команда виконує дизайн-макет різної складності, з урахуванням ваших побажань. Конверт може бути виконаний у корпоративних кольорах агенції, містити логотип чи гасло, грамотно поєднану інформацію та додаткові деталі, які в сукупності доповнюють одне одного, створюють максимально позитивний результат. Також друкуємо турконверти по готових макетах замовника.