Ми використовуємо cookies

Бірдекель замовити з картону або купити костер

Костери підстаканники друкуємо швидко
Костери підстаканники замовити друк
Костери підстаканники ціна
Костери підстаканники надрукувати
Костери підстаканники роздрукувати
Костери підстаканники купити

Костери (бірдекелі) купити підставки під келихи, кухлі, чашки у нас в Україні. Виготовляємо тиражами від 100 штук. Стандартно-економно пропонуємо двох форм, але можемо зробити унікальну форму оригінального спеціально для Вас.

Щоб виготовити їх використовуємо три різних види матеріалу в якості основи підставки: вони відрізняються кольором та якістю вбирання, що впливає на вартість. Білий пивний картон – найкращий і найдорожчий варіант по якості й естетиці. Він вбирає до 300% від власної маси. Світло-сірий пивний картон, має меншу товщину, менше вбирає і дешевше коштує. Сірий непивний вбирає слабо, розмокає швидко, коштує дешево.

Якщо Ви вибрали його, то робіть костери для кухлів, келихів або чашок з двостороннім друком. Ціни та терміни для одно-, двоколірних трафаретних варіантів або індивідуальної форми і розміру можете запитати у наших менеджерів. На більшість запитань, зроблених в робочий час, відповідаємо відразу ж.

834 ₴
ціна за 100 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 150 грам
розміри 96 x 96 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»