Бірдекель замовити купити костер

Костери (бірдекелі) купити підставки під келихи, кухлі, чашки в Україні. Виготовляємо тиражами від 100 штук. Стандартно-економно костери пропонуємо 2 форм, але можемо зробити унікальну форму оригінального спеціально для Вас.

Щоб виготовити костери використовуємо три різних види картону в якості основи підставки: вони відрізняються кольором та якістю вбирання, що впливає на вартість костера. Білий пивний картон – найкращий і найдорожчий варіант по якості й естетиці. Він вбирає до 300% від власної маси. Світло-сірий пивний картон, має меншу товщину, менше вбирає і дешевше коштує. Сірий непивний вбирає слабо, розмокає швидко, коштує дешево.

Якщо Ви вибрали його, то робіть костери для кухлів, келихів або чашок з двостороннім друком. Ціни та терміни для одно-, двоколірних трафаретних варіантів або індивідуальної форми і розміру можете запитати у наших менеджерів. На більшість запитань, зроблених в робочий час, відповідаємо відразу ж.

Костери, бірдекелі купити від 100шт одного виду. Замовити друк з одного або двох сторін. Матеріал щільний пивний картон або бюджетний сірий картон. Доставка по всій Україні.
Костери підстаканники друкуємо швидко