Ми використовуємо cookies

Костери підстаканники

Костери підстаканники друкуємо швидко
Костери підстаканники замовити друк
Костери підстаканники уіна
Костери підстаканники надрукувати
Костери підстаканники роздрукувати
Костери підстаканники купити

Бірдекель замовити з картону або купити костер

Костери (бірдекелі) купити підставки під келихи, кухлі, чашки у нас в Україні. Виготовляємо тиражами від 100 штук. Стандартно-економно пропонуємо двох форм, але можемо зробити унікальну форму оригінального спеціально для Вас.

Щоб виготовити їх використовуємо три різних види матеріалу в якості основи підставки: вони відрізняються кольором та якістю вбирання, що впливає на вартість. Білий пивний картон – найкращий і найдорожчий варіант по якості й естетиці. Він вбирає до 300% від власної маси. Світло-сірий пивний картон, має меншу товщину, менше вбирає і дешевше коштує. Сірий непивний вбирає слабо, розмокає швидко, коштує дешево.

Якщо Ви вибрали його, то робіть костери для кухлів, келихів або чашок з двостороннім друком. Ціни та терміни для одно-, двоколірних трафаретних варіантів або індивідуальної форми і розміру можете запитати у наших менеджерів. На більшість запитань, зроблених в робочий час, відповідаємо відразу ж.

749 грн
ціна за комплект з 100 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 150 грам
розміри 96 x 96 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»