Ми використовуємо cookies

Брошури - замовити кольоровий друк

Брошюри друкуємо швидко
Брошюри замовити друк
Брошюри ціна
Брошюри надрукувати
Брошюри роздрукувати
Брошюри купити

Брошури замовити онлайн швидко. В даний момент є безліч форматів матеріалів для реклами. Якщо ви розшукуєте зручний і ефективний спосіб комунікації з вашими потенційними клієнтами, то друкарня Dpi може надати друк рекламних матеріалів.

Одне з незаперечних пріоритетів брошур це високо інформативність і лояльні ціни при виготовленні їх, яке складається з двох стадій. Перша стадія це розробка проектування і концепція макета. При цьому враховуються всі маркетингові цілі, специфічність продукту, що просувається вироби, оцінка цільової аудиторії, складання позитивного іміджу у потенційного клієнта. Друкарня Dpi надає можливість консультування професійного дизайнера, який оцінить ваш макет перед виготовленням.

Зазвичай брошури буклети виготовляють з двох видів паперу, обкладинку роблять більш щільною, а внутрішні сторінки блоку більш тонкими.

Надрукувати замовлення індивідуального типу, що запам`ятовується і ефективного дизайну, можна тільки при виборі правильної друкарні в Україні. Dpi може запропонувати вам не тільки лояльні ціни, але і високоякісну продукцію. При виробництві застосовується тільки високотехнологічне обладнання та якісні матеріали.

634 грн
ціна за 10 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 115 грам
розміри 148 x 210 мм
внутрішній блок з 16 сторінок
плюс друк обкладинки повнокольоровий двосторонній
папір обкладинки папір крейдований матовий 115 грам
скріплення зшивка на скоби
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»