Брошюри - з нами вигідно замовити друк

  • Друкуємо повноколірні та чорно-білі брошюри цифровим та офсетним способом.
  • Використовуємо крейдований та офсетний папір, дизайнерські картони різноманітних фактур та кольорів.
  • Кріпимо на скобу, також можемо зробити тремобіндер і тверду палітурку.
  • Додатково можемо покрити обкладинку та сторінки ламінацією 30 мкм.
  • Створюємо графічний дизайн.
  • Доставляємо кур`єром, Новою Поштою, Гюнсел.
Брошюри друкуємо швидко
Брошюри замовити друк
Брошюри уіна
Брошюри надрукувати
Брошюри роздрукувати
Брошюри купити

Брошури - замовити кольоровий друк

Брошури замовити онлайн швидко. В даний момент є безліч форматів матеріалів для реклами. Якщо ви розшукуєте зручний і ефективний спосіб комунікації з вашими потенційними клієнтами, то друкарня Dpi може надати друк рекламних матеріалів.

Одне з незаперечних пріоритетів брошур це високо інформативність і лояльні ціни при виготовленні їх, яке складається з двох стадій. Перша стадія це розробка проектування і концепція макета. При цьому враховуються всі маркетингові цілі, специфічність продукту, що просувається вироби, оцінка цільової аудиторії, складання позитивного іміджу у потенційного клієнта. Друкарня Dpi надає можливість консультування професійного дизайнера, який оцінить ваш макет перед виготовленням.

Зазвичай брошури буклети виготовляють з двох видів паперу, обкладинку роблять більш щільною, а внутрішні сторінки блоку більш тонкими.

Надрукувати замовлення індивідуального типу, що запам`ятовується і ефективного дизайну, можна тільки при виборі правильної друкарні в Україні. Dpi може запропонувати вам не тільки лояльні ціни, але і високоякісну продукцію. При виробництві застосовується тільки високотехнологічне обладнання та якісні матеріали.