Ми використовуємо cookies

Буклети виготовимо під замовлення

Буклети друкуємо швидко
Буклети замовити друк
Буклети ціна
Буклети надрукувати
Буклети роздрукувати
Буклети купити

Буклети - замовити один з видів популярної поліграфії через значну кількість переваг: невисока ціна, інформативність, зручність у використанні. На одному буклеті можна розмістити велику кількість інформації, тому дуже важливо, який саме в нього буде дизайн. А правильно оформити і якісно надрукувати його можливо в друкарні DPI.

У нас ви можете замовити продукцію з друком необхідної інформації як з одного боку, так і з двох одночасно. І це не залежить який формат для друку ви виберете, адже ми друкуємо як А5, А4, так і А3 в один або два фальца (згина). А якщо вам потрібні матеріали для розсилки - найкращим варіантом буде формат 1/3 сторінки А4, який дуже легко і зручно помістити в в стандартний формат конверта DL/E65.

Ви самі можете вибрати якість і прорахувати ціну паперу для свого замовлення - у нас широкий асортимент, починаючи від щільності в 90г/кв.м, закінчуючи 350г/кв.м.Як зробити правильний вибір вам розкажуть фахівці нашої друкарні. Адже в будь-який момент ви можете замовити на нашому сайті зворотній дзвінок від менеджерів для отримання консультації.

А талант, смак, постійне навчання новій техніці і правилам друку в поєднанні з професіоналізмом нашого графічного дизайнера, допоможуть втілити всі ваші побажання на папері у вигляді унікального і оригінального макета буклету для вашої рекламної кампанії.

317 ₴
ціна за 25 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 115 грам
розміри 210 x 297 мм
фальцування 1 фальц (згин)
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»