Буклет під замовлення в типографії DPI

Буклет купити та замовити є одним з видів популярної поліграфії 2021 через значну кількість переваг: невисока ціна, інформативність, зручність у використанні. На одному буклеті можна розмістити велику кількість інформації, тому дуже важливо, який саме в нього буде дизайн. А правильно оформити буклет і якісно надрукувати його можливо в друкарні DPI.

У нас ви можете замовити буклет з друком необхідної інформації як з одного боку, так і з двох одночасно. І це не залежить який формат для друку ви виберете, адже ми друкуємо як А5, А4, так і А3 в один або два фальца (згина). А якщо вам потрібні буклети для розсилки - найкращим варіантом буде формат 1/3 сторінки А4, який дуже легко і зручно помістити в в стандартний формат конверта DL/E65.

Ви самі можете вибрати якість і прорахувати ціну паперу для свого замовлення - у нас широкий асортимент, починаючи від щільності в 90г/кв.м, закінчуючи 350г/кв.м.Як зробити правильний вибір вам розкажуть фахівці нашої друкарні. Адже в будь-який момент ви можете замовити на нашому сайті зворотній дзвінок від менеджерів для отримання консультації.

А талант, смак, постійне навчання новій техніці і правилам друку в поєднанні з професіоналізмом нашого графічного дизайнера, допоможуть втілити всі ваші побажання на папері у вигляді унікального і оригінального макета буклету для вашої рекламної кампанії.

Буклет потрібно купити замовити та виготовити в короткі терміни? Друкарня DPI забезпечить якісним друком та великим вибором паперу. Актуальні ціни на сайті. Доставка по Україні.
Буклет друкуємо швидко