Буклети - з нами вигідно замовити друк

  • Намагаємось швидко обробляти замовлення та відповідати на запити в робочий час.
  • Друкуємо буклети цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн.
  • Використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування, заокруглені кутики.
  • Онлайн замовлення і відслідковування.
  • Доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел.
  • Готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата.
Буклети друкуємо швидко
Буклети замовити друк
Буклети уіна
Буклети надрукувати
Буклети роздрукувати
Буклети купити

Буклети виготовимо під замовлення

Буклети - замовити один з видів популярної поліграфії через значну кількість переваг: невисока ціна, інформативність, зручність у використанні. На одному буклеті можна розмістити велику кількість інформації, тому дуже важливо, який саме в нього буде дизайн. А правильно оформити і якісно надрукувати його можливо в друкарні DPI.

У нас ви можете замовити продукцію з друком необхідної інформації як з одного боку, так і з двох одночасно. І це не залежить який формат для друку ви виберете, адже ми друкуємо як А5, А4, так і А3 в один або два фальца (згина). А якщо вам потрібні матеріали для розсилки - найкращим варіантом буде формат 1/3 сторінки А4, який дуже легко і зручно помістити в в стандартний формат конверта DL/E65.

Ви самі можете вибрати якість і прорахувати ціну паперу для свого замовлення - у нас широкий асортимент, починаючи від щільності в 90г/кв.м, закінчуючи 350г/кв.м.Як зробити правильний вибір вам розкажуть фахівці нашої друкарні. Адже в будь-який момент ви можете замовити на нашому сайті зворотній дзвінок від менеджерів для отримання консультації.

А талант, смак, постійне навчання новій техніці і правилам друку в поєднанні з професіоналізмом нашого графічного дизайнера, допоможуть втілити всі ваші побажання на папері у вигляді унікального і оригінального макета буклету для вашої рекламної кампанії.