Вітальна листівка купити та замовити виготовлення в друкарні DPI.

Купити та замовити листівку - це, здавалося б, така дрібниця, але як важко іноді вибрати щось особливе. Тим більше, якщо ви хочете привітати своїх колег або бізнес-партнерів з наступаючими святами. Адже це ще й дуже хороший привід нагадати людям про свою компанію - розмістивши на листівці логотип фірми. У такому випадку вам не зможе допомогти ні звичайний магазин, ні точка продажу преси, оскільки ви ризикуєте «загубитися» серед безлічі безликих і звичайних листівок. А з друкарнею DPI ви завжди запам'ятаєтесь людям, адже ми допоможемо вам вибрати оригінальний дизайн вашого привітання./p>

Вам не потрібно переживати, що це дуже дорого - ви можете підрахувати витрати, скориставшись онлайн калькулятором на нашому сайті. Це заощадить ваш час і гроші, дозволивши підібрати те, що підійде вам за ціною.

Але якщо вас не турбує «ціна питання» - листівка буде створена не тільки на щільному крейдованому папері, а й на більш дорогому дизайнерському картоні різної фактури. І не важливо, чи ви велике підприємство, чи маленька компанія, якій не потрібні тисячні тиражі - листівка може бути виготовлена від 10 штук.

А щоб бути впевненим, що листівка дійсно буде виглядати так, як ви хочете - ми надрукуємо для вас тестовий зразок.

Особливістю вашої вітальної листівки може стати те, що ми покриємо окремі її частини УФ лаком, або ж зробимо її поверхню глянцевою або матовою за допомогою ламінування. Від цього листівка стане ще й міцнішою.

І ваше привітання запам'ятається не тільки теплими словами, а й оригінальним дизайном - ми можемо надрукувати для вас листівки будь-якої форми: прямокутника, серця, пасхального яйця і т.д. Довіртесь нам і ми подбаємо про вашу індивідуальність.

Листівка на свята купити друк та замовити виготовлення дизайну. Великий вибір паперу будь-якої щільності та фактури. Друк від 10шт. Прорахунок ціни на сайті. Доставка по Україні.
Вітальна листівка друкуємо швидко