Вітальна листівка

Вітальна листівка друкуємо швидко
Вітальна листівка замовити друк
Вітальна листівка уіна
Вітальна листівка надрукувати
Вітальна листівка роздрукувати
Вітальна листівка купити

Вітальна листівка купити або замовити виготовлення

Купити або замовити листівку така дрібниця, але як важко іноді вибрати щось особливе. Тим більше, якщо ви хочете привітати своїх колег або бізнес-партнерів з наступаючими святами. З індивідуальною листівкою ви завжди запам`ятаєтесь людям, адже допоможемо вибрати оригінальний дизайн привітання.

Не потрібно переживати, що це дуже дорого - можете підрахувати витрати, скориставшись онлайн калькулятором на нашому сайті. Це заощадить ваш час і гроші, дозволивши підібрати те, що підійде за ціною.

Але якщо не турбує «ціна питання» - можемо створити не тільки на щільному крейдованому папері, а й на більш дорогому дизайнерському картоні різної фактури. І не важливо, чи ви велике підприємство, чи маленька компанія, якій не потрібні тисячні тиражі - тираж може бути й 10 штук.

Особливістю може стати те, що покриємо окремі її частини УФ лаком, або ж зробимо її поверхню глянцевою або матовою за допомогою ламінування. Від цього вона стане ще й міцнішою.

І ваше привітання запам`ятається не тільки теплими словами, а й оригінальним дизайном - можемо надрукувати будь-якої форми: прямокутника, серця, пасхального яйця і т.д. Подбаємо про індивідуальність вашої поліграфії.

204 грн
ціна за комплект з 20 штук з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 300 грам
друк повнокольоровий односторонній
розміри 210 x 210 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
  • Безкоштовна доставка у відділення «Нова пошта» замовлень від 2000 грн.
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»