Каталоги друк та виготовлення в друкарні DPI.

Каталоги замовити та купити. Каталоги дозволяють повноцінно представити компанію її усіма послугами або товарами, що надасть позитивний образ та донесе інформацію до клієнта. Надрукувавши каталоги цифровим способом ви будете впевнені у яскравості кольорів, якості та продукції, що підкреслить строгий, діловий і вишуканий стиль фірми.

Каталоги можна зшивати різними способами. Термобіндер - безшовне клейове з'єднання листів для каталогів з кількістю аркушів від 20. Кріплення на спіраль – навивка металевої пружини на листи, застосовується для скріплення особливо товстих каталогів або у випадках коли потрібно повністю перевернути лист каталогу. Пружина оригінальна при створенні представницької рекламної продукції, меню для кафе. Кріплення скобою - найекономічніший і швидкий спосіб з невеликою кількістю нещільних сторінок.

Тверда обкладинка. Створення такої обкладинки це процес, в результаті якого картон обтягують покриттям, в результаті чого каталог знаходить закінчений вигляд. Тверда палітурка самий витратний і найкрасивіший вид зшивання каталогів для тривалого і постійного використання або для підкреслення високого рівня підприємства. Ми можемо лакувати і ламінувати обкладинки і внутрішні сторінки, що каталоги презентабельнішими і збільшує термін використання.

На сайті розраховуйте скільки коштуватимуть каталоги, ціна видається відразу. Безпосередньо онлайн замовляйте друк каталогів. Швидко виготовляємо, комплектуємо посилки з готовою продукцією і відправляємо перевізником у ваше місто.

Каталоги купити різних форматів: А4, А5, А6. Замовити друк в короткі терміни. Зшиваємо на спіраль, скобу, термобіндер. Робимо тверду палітурку. Прорахувати ціну можна на сайті.
Каталоги друкуємо швидко