Каталоги друк та виготовлення в друкарні DPI.

Каталоги дозволяють повноцінно представити компанію її усіма послугами або товарами, що надасть позитивний образ та донесе інформацію до клієнта. Надрукувавши каталоги цифровим способом ви будете впевнені у яскравості кольорів, якості та продукції, що підкреслить строгий, діловий і вишуканий стиль фірми.

Каталоги можна зшивати різними способами. Термобіндер - безшовне клейове з'єднання листів для каталогів з кількістю аркушів від 20. Кріплення на спіраль – навивка металевої пружини на листи, застосовується для скріплення особливо товстих каталогів або у випадках коли потрібно повністю перевернути лист каталогу. Пружина оригінальна при створенні представницької рекламної продукції, меню для кафе. Кріплення скобою - найекономічніший і швидкий спосіб з невеликою кількістю нещільних сторінок.

Тверда обкладинка. Створення такої обкладинки це процес, в результаті якого картон обтягують покриттям, в результаті чого каталог знаходить закінчений вигляд. Тверда палітурка самий витратний і найкрасивіший вид зшивання каталогів для тривалого і постійного використання або для підкреслення високого рівня підприємства. Ми можемо лакувати і ламінувати обкладинки і внутрішні сторінки, що каталоги презентабельнішими і збільшує термін використання.

На сайті розраховуйте скільки коштуватимуть каталоги, ціна видається відразу. Безпосередньо онлайн замовляйте друк каталогів. Швидко виготовляємо, комплектуємо посилки з готовою продукцією і відправляємо перевізником у ваше місто.

Каталоги друкуємо швидко
Розмітка для макета