Каталоги

  • Друкуємо каталоги цифровим і офсетним способом з м`якої і твердою обкладинкою.
  • Використовуємо крейдований папір щільністю до 300г/м² та дизайнерські картони різноманітних фактур та кольорів.
  • Кріпимо на скобу, спіраль та термоклей.
  • Додаткові можливості: ламінування, вибіркове УФ лакування, тиснення фольгою.
  • Створюємо графічний дизайн.
  • Доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел.
  • Готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата.
Каталоги друкуємо швидко
Каталоги замовити друк
Каталоги уіна
Каталоги надрукувати
Каталоги роздрукувати
Каталоги купити

Каталоги друк та виготовлення

Замовляйте каталоги які дозволять повноцінно представити компанію її усіма послугами або товарами, що надасть позитивний образ та донесе інформацію до клієнта. Надрукувавши цифровим способом будете впевнені у яскравості кольорів, якості та продукції, що підкреслить строгий, діловий і вишуканий стиль фірми.

Внутрішні блоки можна зшивати різними способами. Термобіндер - безшовне клейове з`єднання листів з кількістю аркушів від 20. Кріплення на спіраль – навивка металевої пружини на листи, застосовується для скріплення особливо товстих блоків або у випадках коли потрібно повністю перевернути лист. Пружина оригінальна при створенні представницької рекламної продукції, меню для кафе. Кріплення скобою - найекономічніший і швидкий спосіб з невеликою кількістю нещільних сторінок.

Тверда обкладинка. Створення такої обкладинки це процес, в результаті якого картон обтягують покриттям, в результаті чого продукт знаходить закінчений вигляд. Тверда палітурка самий витратний і найкрасивіший вид зшивання для тривалого і постійного використання або для підкреслення високого рівня підприємства. Ми можемо лакувати і ламінувати обкладинки і внутрішні сторінки, що робить презентабельнішим і збільшує термін використання.

На сайті можете розрахувати ціну самостійно - вона видається відразу. Безпосередньо онлайн замовляйте друк. Швидко виготовляємо, комплектуємо посилки з готовою продукцією і відправляємо у ваше місто.