Ми використовуємо cookies

Каталоги друк та виготовлення

Каталоги друкуємо швидко
Каталоги замовити друк
Каталоги ціна
Каталоги надрукувати
Каталоги роздрукувати
Каталоги купити

Замовляйте каталоги які дозволять повноцінно представити компанію її усіма послугами або товарами, що надасть позитивний образ та донесе інформацію до клієнта. Надрукувавши цифровим способом будете впевнені у яскравості кольорів, якості та продукції, що підкреслить строгий, діловий і вишуканий стиль фірми.

Внутрішні блоки можна зшивати різними способами. Термобіндер - безшовне клейове з`єднання листів з кількістю аркушів від 20. Кріплення на спіраль – навивка металевої пружини на листи, застосовується для скріплення особливо товстих блоків або у випадках коли потрібно повністю перевернути лист. Пружина оригінальна при створенні представницької рекламної продукції, меню для кафе. Кріплення скобою - найекономічніший і швидкий спосіб з невеликою кількістю нещільних сторінок.

Тверда обкладинка. Створення такої обкладинки це процес, в результаті якого картон обтягують покриттям, в результаті чого продукт знаходить закінчений вигляд. Тверда палітурка самий витратний і найкрасивіший вид зшивання для тривалого і постійного використання або для підкреслення високого рівня підприємства. Ми можемо лакувати і ламінувати обкладинки і внутрішні сторінки, що робить презентабельнішим і збільшує термін використання.

На сайті можете розрахувати ціну самостійно - вона видається відразу. Безпосередньо онлайн замовляйте друк. Швидко виготовляємо, комплектуємо посилки з готовою продукцією і відправляємо у ваше місто.

1123 ₴
ціна за 10 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 115 грам
розміри 210 x 297 мм
внутрішній блок з 16 сторінок
плюс друк обкладинки повнокольоровий двосторонній
папір обкладинки папір крейдований матовий 115 грам
скріплення зшивка на скоби
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»