Ми використовуємо cookies

Сертифікат

Сертифікат друкуємо швидко
Сертифікат замовити друк
Сертифікат уіна
Сертифікат надрукувати
Сертифікат роздрукувати
Сертифікат купити

Сертификат замовити друк

Сертифікат – продукт, який умовно можна розділити на два різновиди - сертифікат про досягнення чи відзнаку та подарунковий варіант на отримання товару чи послуги.

Наш цифровий друк дозволить виготовити їх будь-якого виду швидко та в потрібній кількості. Надаємо можливість внесення в текст кожного окремого екземпляра унікальних даних без збільшення вартості.

Щоб кінцевий продукт вийшов стильним і барвистим, надрукувати можна на дизайнерському картоні з різною фактурою або на крейдованому папері різної щільності. Для додання солідності і захисту від підробки можна пронумерувати. Презентабельності і значності додає тиснення блискучою фольгою, лакування і ламінування. Найчастіше їх замовляють формату А4, але можливий друк форматів А5, А6, А3.

Виготовлення та відправка на доставку перевізнику відбувається для стандартних замовлень протягом доби. Для зручності прорахувати ціну та здійснити замовлення можна швидко на сайті онлайн.

226 грн
ціна за комплект з 30 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 300 грам
розміри 210 x 297 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
  • Безкоштовна доставка у відділення «Нова пошта» замовлень від 2000 грн.
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»