Сертифікат

  • Друкуємо сертифікати цифровим, офсетним та шовкотрафаретним способом.
  • Використовуємо крейдований папір щільністю до 350г/м², офсетний папір та дизайнерські картони різноманітних фактур та кольорів.
  • Робимо та комбінуємо: ламінування, покриття УФ лаком, конгрев, тиснення фольгою, персоналізацію.
  • Створюємо графічний дизайн.
  • Доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел.
  • Готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата.
Сертифікат друкуємо швидко
Сертифікат замовити друк
Сертифікат уіна
Сертифікат надрукувати
Сертифікат роздрукувати
Сертифікат купити

Сертификат замовити друк

Сертифікат – продукт, який умовно можна розділити на два різновиди - сертифікат про досягнення чи відзнаку та подарунковий варіант на отримання товару чи послуги.

Наш цифровий друк дозволить виготовити їх будь-якого виду швидко та в потрібній кількості. Надаємо можливість внесення в текст кожного окремого екземпляра унікальних даних без збільшення вартості.

Щоб кінцевий продукт вийшов стильним і барвистим, надрукувати можна на дизайнерському картоні з різною фактурою або на крейдованому папері різної щільності. Для додання солідності і захисту від підробки можна пронумерувати. Презентабельності і значності додає тиснення блискучою фольгою, лакування і ламінування. Найчастіше їх замовляють формату А4, але можливий друк форматів А5, А6, А3.

Виготовлення та відправка на доставку перевізнику відбувається для стандартних замовлень протягом доби. Для зручності прорахувати ціну та здійснити замовлення можна швидко на сайті онлайн.