Обкладинка купити друк замовити в Україні.

Обкладинка купити та замовити на важливих документах, книгах, проектах і т.д. - це як одяг для людини. Адже саме по ній ми можемо зробити перші висновки. Тому вибираючи їй колір, шрифти і форму - ми самі створюємо її образ, який повинен бути стильним і красивим. Саме такі обкладинки друкує друкарня DPI.

І не важливо - хочете ви надрукувати звичайну обкладинку без зайвої інформації, або ж обкладинку зі спеціальними малюнками, логотипами або емблемами вашої компанії - ми втілимо будь-яке ваше побажання. Навіть зробимо єдиний екземпляр, адже технологія друку, яку ми використовуємо, цілком дозволяє це зробити.

Потрібно врахувати, що важливі документи, дипломні роботи, проекти або каталоги будуть передаватися їх з рук в руки, і тому вони повинні бути міцними і витривалими - а що як не обкладинка дозволить утримати важливу документацію від будь-яких механічних впливів і пошкоджень. Головне вибрати потрібну щільність паперу і матеріал.

Ну і якщо говорити про те, що такі важливі документи повинні виглядати солідно і презентабельно, тому краще покрити обкладинку УФ лаком або ламінацією. До того ж, це дуже практично у використанні - обкладинка не піддаватиметься дії ультрафіолету чи потраплянні рідини на неї - вона збереже колишню форму і вигляд.

Ви можете підрахувати вартість замовлення на нашому сайті за допомогою спеціальної форми і зробити швидке замовлення. І через кілька днів отримати готову поліграфічну продукцію за допомогою служби доставки, або прямо у нас в офісі.

Обкладинка з паперу для документів та каталогів купити та замовити. Друкуємо від 1шт протягом доби. Можлива ламінація та покриття УФ лаком. Онлайн замовлення та доставка по Україні.
Обкладинка друкуємо швидко