Ми використовуємо cookies

Обкладинки замовити друк

Обкладинки друкуємо швидко
Обкладинки замовити друк
Обкладинки ціна
Обкладинки надрукувати
Обкладинки роздрукувати
Обкладинки купити

Замовляйте друк обкладинки для презентацій, журналів, каталогів, документів, книг, проектів. Адже саме по ній замовники зроблять перші висновки. Тому вибираючи їй колір, шрифти і форму - ми самі створюємо її образ, який повинен бути стильним і красивим.

І не важливо - хочете ви надрукувати звичайну без зайвої інформації, або ж зі спеціальними малюнками, логотипами або емблемами вашої компанії - втілимо будь-яке ваше побажання. Навіть зробимо єдиний екземпляр, адже технологія друку, яку використовуємо, цілком дозволяє це зробити.

Потрібно врахувати, що важливі документи, дипломні роботи, проекти або каталоги будуть передаватися їх з рук в руки, і тому вони повинні бути міцними і витривалими - а що як не покриття дозволить утримати важливу документацію від будь-яких механічних впливів і пошкоджень. Головне вибрати потрібну щільність паперу і матеріал.

Ну і якщо говорити про те, що такі важливі документи повинні виглядати солідно і презентабельно, тому краще покрити поверхню УФ лаком або ламінацією. До того ж, це дуже практично у використанні - вона не піддаватиметься дії ультрафіолету чи потраплянні рідини на неї - вона збереже колишню форму і вигляд.

Ви можете підрахувати вартість замовлення на нашому сайті за допомогою спеціальної форми і зробити швидке замовлення. І через кілька днів отримати готову поліграфічну продукцію за допомогою служби доставки, або прямо у нас в офісі.

282 ₴
ціна за 20 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 115 грам
розміри 297 x 420 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»