Щоденник датований на 2020 рік.

Щоденник датований, замовлений в нашій друкарні, стане вашим помічником на 2020 рік, адже ми вже зробили шаблони внутрішніх сторінок, що економить час при його виготовленні. Всі сторінки виглядають однаково і на них можна легко розмістити логотип або текст для індивідуальності.

Варто тільки вибрати щоденник з можливих варіантів:

  • формату А5 або А4, виготовлений за допомогою повноколірного друку з твердою палітуркою з будь-якии дизайном під ваше замовлення;
  • щоденник з обкладинкою з «есо-шкіри» (шкірозамінник) формату А5 або А4 будь-якого кольору, на яку, за допомогою конгреву, ми нанесемо текст або логотип.

Ми розробимо весь комплекс робіт індивідуально під ваше замовлення: від постановки логотипу, дизайну макета, який входить в ціну щоденника, до оформлення текстової частини всередині нього. Якщо ж ваша компанія не має логотипу або фірмового шрифту - ми можемо допомогти вам з їх розробкою.

Ви обійшли всі магазини, намагаючись знайти оригінальний щоденник, але не знайшли нічого цікавого, та й ціни «кусаються»? А навіщо витрачати час, звертайтесь до нас, адже ми готові розробити для вас брендовий щоденник з приємною ціною.

Щоденник друкуємо швидко