Флаєр - швидкий друк і виготовлення

Флаєр є рекламною листівкою зручного невеликого формату, що признаний для швидкого розповсюдження інформації про захід, знижку чи акцію в місцях масового скупчення людей.

В більшості флаєри виготовляють за допомогою офсетного або цифрового друку. Можуть бути і чорно-білими і повноколірними.

Виготовити рекламний флаєр обходиться досить дешево для замовника. При середньому і великому кількості тиражів найчастіше застосовують офсетний метод виготовлення, який потребує кілька днів для здійснення друку. Ціна залежить від тиражу, чим більше фраєрів потрібно, тим менша вартість виготовлення. Друк рекламних флаєрів зазвичай проводиться на не надто щільному крейдованому папері. Самим бюджетним рішенням є вибір легкої офсетного паперу і чорно-білого друку. Організатори акцій досить часто друкують флаєр з унікальним кодом та номером на кожному примірнику. Найпоширеніші формати флаєра це А5, А6, 1/3 А4 і т.д., в друці нестандартного розміру (наприклад 10х15 см) є свої переваги, вони привертають додаткову увагу, до того ж менший розмір обійдеться вам дешевше.

Флаєр друкуємо швидко
шаблони для макета

Флаєр

Ціна: 77 UAH в наявності