Флаєри

  • Намагаємось швидко обробляти замовлення та відповідати на запити в робочий час.
  • Друкуємо флаєри цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн.
  • Використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування, заокруглені кутики.
  • Онлайн замовлення і відслідковування.
  • Доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел.
  • Готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата.
Флаєри друкуємо швидко
Флаєри замовити друк
Флаєри уіна
Флаєри надрукувати
Флаєри роздрукувати
Флаєри купити

Флаєри замовити швидкий друк

Замовити флаєри як рекламну листівку зручного невеликого формату, що признана для реклами або швидкого розповсюдження інформації про захід, знижку чи акцію в місцях масового скупчення людей.

В більшості флаєри виготовляють за допомогою офсетного або цифрового друку. Можуть бути і чорно-білими і повноколірними.

Виготовити таку рекламу обходиться досить дешево для замовника. При середньому і великому кількості тиражів найчастіше застосовують офсетний метод виготовлення, який потребує трохи більше часу для виробництва. Ціна залежить від тиражу, чим більше екземплярів потрібно, тим менша вартість виготовлення. Друк зазвичай проводиться на не надто щільному крейдованому папері. Самим бюджетним рішенням є вибір легкої офсетного паперу і чорно-білого друку. Організатори акцій досить часто роблять з унікальним кодом та номером на кожному примірнику. Найпоширеніші формати це А5, А6, 1/3 А4, в нестандартному розмірі (наприклад 10х15 см) є свої переваги, вони привертають додаткову увагу, до того ж менший розмір обійдеться дешевше.

Флаєри виробництво та друк