Ми використовуємо cookies

Флаєри замовити швидкий друк

Флаєри друкуємо швидко
Флаєри замовити друк
Флаєри ціна
Флаєри надрукувати
Флаєри роздрукувати
Флаєри купити

Замовити флаєри як рекламну листівку зручного невеликого формату, що признана для реклами або швидкого розповсюдження інформації про захід, знижку чи акцію в місцях масового скупчення людей.

В більшості флаєри виготовляють за допомогою офсетного або цифрового друку. Можуть бути і чорно-білими і повноколірними.

Виготовити таку рекламу обходиться досить дешево для замовника. При середньому і великому кількості тиражів найчастіше застосовують офсетний метод виготовлення, який потребує трохи більше часу для виробництва. Ціна залежить від тиражу, чим більше екземплярів потрібно, тим менша вартість виготовлення. Друк зазвичай проводиться на не надто щільному крейдованому папері. Самим бюджетним рішенням є вибір легкої офсетного паперу і чорно-білого друку. Організатори акцій досить часто роблять з унікальним кодом та номером на кожному примірнику. Найпоширеніші формати це А5, А6, 1/3 А4, в нестандартному розмірі (наприклад 10х15 см) є свої переваги, вони привертають додаткову увагу, до того ж менший розмір обійдеться дешевше.

255 ₴
ціна за 100 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 115 грам
розміри 99 x 210 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»