Флаєри

Флаєри друкуємо швидко
Флаєри замовити друк
Флаєри уіна
Флаєри надрукувати
Флаєри роздрукувати
Флаєри купити

Флаєри замовити швидкий друк

Замовити флаєри як рекламну листівку зручного невеликого формату, що признана для реклами або швидкого розповсюдження інформації про захід, знижку чи акцію в місцях масового скупчення людей.

В більшості флаєри виготовляють за допомогою офсетного або цифрового друку. Можуть бути і чорно-білими і повноколірними.

Виготовити таку рекламу обходиться досить дешево для замовника. При середньому і великому кількості тиражів найчастіше застосовують офсетний метод виготовлення, який потребує трохи більше часу для виробництва. Ціна залежить від тиражу, чим більше екземплярів потрібно, тим менша вартість виготовлення. Друк зазвичай проводиться на не надто щільному крейдованому папері. Самим бюджетним рішенням є вибір легкої офсетного паперу і чорно-білого друку. Організатори акцій досить часто роблять з унікальним кодом та номером на кожному примірнику. Найпоширеніші формати це А5, А6, 1/3 А4, в нестандартному розмірі (наприклад 10х15 см) є свої переваги, вони привертають додаткову увагу, до того ж менший розмір обійдеться дешевше.

223 грн
ціна за комплект з 100 штук з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 115 грам
друк повнокольоровий односторонній
розміри 99 x 210 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
  • Безкоштовна доставка у відділення «Нова пошта» замовлень від 2000 грн.
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»