Флаєр - швидкий друк і виготовлення 2018

Флаєр 2018 є рекламною листівкою зручного невеликого формату, що признаний для швидкого розповсюдження інформації про захід, знижку чи акцію в місцях масового скупчення людей.

В більшості флаєри виготовляють за допомогою офсетного або цифрового друку. Можуть бути і чорно-білими і повноколірними.

Виготовити рекламний флаєр обходиться досить дешево для замовника. При середньому і великому кількості тиражів найчастіше застосовують офсетний метод виготовлення, який потребує кілька днів для здійснення друку. Ціна залежить від тиражу, чим більше фраєрів потрібно, тим менша вартість виготовлення. Друк рекламних флаєрів зазвичай проводиться на не надто щільному крейдованому папері. Самим бюджетним рішенням є вибір легкої офсетного паперу і чорно-білого друку. Організатори акцій досить часто друкують флаєр з унікальним кодом та номером на кожному примірнику. Найпоширеніші формати флаєра це А5, А6, 1/3 А4 і т.д., в друці нестандартного розміру (наприклад 10х15 см) є свої переваги, вони привертають додаткову увагу, до того ж менший розмір обійдеться вам дешевше.

Флаєр друкуємо швидко
Розмітка для макета

Зробимо флаєр

  • намагаємось швидко обробляти замовлення та відповідати на запити в робочий час
  • друкуємо цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн
  • використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування, заокруглені кутики
  • онлайн замовлення і відслідковування
  • доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел
  • готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата