Ми використовуємо cookies

Фірмовий замовити виготовлення та друк

Фірмовий бланк друкуємо швидко
Фірмовий бланк замовити друк
Фірмовий бланк ціна
Фірмовий бланк надрукувати

Замовити фірмовий бланк для компанії - це як зробити помічника, який допомагає заявити про себе партнерам і клієнтам. Тому, до вибору візуального стилю саме такого різновиду документів варто підійти з особливими вимогами. Завжди створимо найкращий варіант макета для вас.

Друкуємо не тільки стандартний розмір А4 формату, але можемо запропонувати більш оригінальний варіант - А5. А для їх друку використовуємо офсетний папір щільністю 80г/м.кв., що ідеально підходить не тільки при заповненні вручну, а й при використанні офісних принтерів. До того ж, у нас ви можете вибрати і інший вид паперу, більш щільний.

Зможете розмістити всю необхідну для вас інформацію: реквізити компанії, необхідні поля для внесення постійної інформації або тієї, яку можна в будь-який момент змінити. Також ви можете замовити у нас спеціальний варіант для «внутрішнього» використання своєї компанії: для фінансових звітів або ж іншого призначення.

Якщо ваша організація має свій фірмовий стиль у вигляді логотипу, особливого кольору, гасла або ж усього разом - ми з радістю допоможемо використати це на бланках. І тому робимо не тільки чорно-білі, але і кольорові бланки, що завжди допоможе стати впізнаваним серед інших організацій.

290 ₴
ціна за 50 шт з друком з вашого макета
папірпапір офсетний 80 грам
розміри 210 x 297 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»