Листівки купити друк та замовити виготовлення в друкарні DPI.

Листівки купити та замовити - це найпростіший і дешевий поліграфічний продукт для результативної подачі реклами, інформація на якому може бути надрукована як з одного, так і з двох сторін. Адже будь-яка продукція потребує якісної та постійної реклами, ознайомлення про акції, нові товари чи послуги. А друкарня DPI готова допомогти вам в цьому.- це найпростіший і дешевий поліграфічний продукт для результативної подачі реклами, інформація на якому може бути надрукована як з одного, так і з двох сторін. Адже будь-яка продукція потребує якісної та постійної реклами, ознайомлення про акції, нові товари або послуги. А друкарня DPI готова допомогти вам в цьому.

Наш графічний дизайнер оформить макет для вашої листівки в кращому вигляді: поєднуючи всі ваші побажання і свої професійні знання. А для друку ви можете вибрати будь-який папір: низької щільності (90г/кв.м) чи високої (350г/кв.м). Все залежить від рекламованих товарів - якщо це брендова косметика - солідніше виглядатиме більш якісний і дорогий папір.

Ви здивуєтеся, але ми зможемо надрукувати як один екземпляр листівки, так і кілька тисяч. І це говорить про вигідність співпраці з нами і про індивідуальний підхід до кожного клієнта. До того ж, ви зможете зекономити при замовленні великих тиражів - їх ми виготовляємо за допомогою офсетного друку. Для невеликих, більш вигідно використовувати цифрову, що не дуже відрізняється за ціною.

Кращим форматом для друку листівки стане А4 або А5 - можна розмістити досить велику кількість позицій товарів або послуг і при цьому зручно для клієнта. До того ж, наші фахівці впораються із замовленням будь-якої складності дуже швидко і якісно. А ціну ви можете дізнатися ще до оформлення замовлення - підрахувавши всі витрати на онлайн-калькуляторі на нашому сайті.

З нами працювати комфортно: доставляємо ваше замовлення в будь-який куточок України Новою Поштою або Гюнсел. А в Києві, Львові чи Івано-Франківську ви зможете скористатися послугами адресної доставки кур'єром, а також забрати замовлення з нашого офісу.

Рекламні листівки купити та замовити - друкуємо різних тиражів цифровим та офсетним способом. Гарантуємо високу якість! Виготовлення протягом доби! Доставка по всій Україні.
Листівки друкуємо швидко
Безкоштовна доставка у відділення «Нова пошта» замовлень від 500 грн.

Зробимо листівки

  • намагаємось швидко обробляти замовлення та відповідати на запити в робочий час
  • друкуємо цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн
  • використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування, заокруглені кутики
  • онлайн замовлення і відслідковування
  • доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел
  • готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата