Листівки - з нами вигідно замовити друк

  • Намагаємось швидко обробляти замовлення та відповідати на запити в робочий час.
  • Друкуємо листівки цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн.
  • Використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування, заокруглені кутики.
  • Онлайн замовлення і відслідковування.
  • Доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел.
  • Готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата.
Листівки друкуємо швидко
Листівки замовити друк
Листівки уіна
Листівки надрукувати
Листівки роздрукувати
Листівки купити

Листівки друк або замовити виготовлення

Замовити листівки - це найпростіший і дешевий поліграфічний продукт для результативної подачі реклами, інформація на якому може бути надрукована як з одного, так і з двох сторін. Будь-яка продукція потребує якісної та постійної реклами, ознайомлення про акції, нові товари чи послуги.

Наш графічний дизайнер оформить макет поєднуючи ваші побажання і свої професійні знання. А для друку можете вибрати будь-який папір: низької щільності (90г/кв.м) чи високої (350г/кв.м). Все залежить від рекламованих товарів - якщо це брендова косметика - солідніше виглядатиме більш якісний і дорогий папір.

Зможемо надрукувати як один екземпляр, так і кілька тисяч. І це говорить про вигідність співпраці з нами. Зможете зекономити при замовленні великих тиражів - їх виготовляємо за допомогою офсетного друку. Для невеликих, більш вигідно використовувати цифрову, що не дуже відрізняється за ціною.

Кращим форматом для друку стане А4 або А5 - можна розмістити досить велику кількість позицій товарів або послуг і при цьому зручно для клієнта. Наші фахівці впораються із замовленням будь-якої складності швидко і якісно. А ціну можете дізнатися ще до оформлення замовлення - підрахувавши всі витрати на онлайн-калькуляторі на сайті.

З нами працювати комфортно: доставляємо ваше замовлення в будь-який куточок України Новою Поштою або Гюнсел. А в Києві, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Харкові зможете скористатися послугами адресної доставки кур`єром, а також забрати замовлення з нашого офісу.

Листівки виробництво та друк