Паперові пакети - з нами вигідно замовити друк

  • Повноколірний цифровий друк на всій поверхні паперового пакету.
  • На основі крейдованого паперу з ламінуванням або паперу крафт.
  • Розмір під формат вкладення А4, А5.
  • Мотузкові ручки для пакетів з крейдованого паперу і кручені паперові ручки для пакетів з крафта.
  • Додатковo: вибірковий УФ лак, тиснення фольгою, індивідуальний розмір, створення дизайну.
  • Доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел.
  • Стандартний термін виготовлення до 10 робочих днів.
Паперові пакети друкуємо швидко
Паперові пакети замовити друк
Паперові пакети уіна
Паперові пакети надрукувати
Паперові пакети роздрукувати
Паперові пакети купити

Паперові пакети замовити з логотипом або подарункові пакети

Паперові пакети не тільки екологічно чистий продукт, а ще й результативний рекламний носій та красива індивідуальна упаковка.

Для їх створення з логотипом використовуєм щільний крейдований папір та картон для укріплення дна та ручок, ручки - мотузкові в різних кольорах. Ламінуєм, що робить їх стійкішими до вологи та міцнішими.

Рекомендуємо друкувати форматом А4 та А5 для зручності вкладень подарунків або презентаційних матеріалів на конференціях чи форумах. Проте під індивідуальне замовлення зможемо надрукувати будь-якої форми. Використовуємо повноколірний друк по всіх поверхні , можливий друк з вибірковим лаком або тиснення фольгою. При потребі, виготовимо кожний екземпляр в тиражі з різною персоналізованою інформацією. Якщо у Вас немає макету - наш дизайнер виготовить його в короткі терміни.

Прорахувати вартість зовсім легко в онлайн калькуляторі. Ціна завжди реальна та актуальна! Потрібна консультація менеджера, недостатньо параметрів чи матеріалів? - Замовте зворотній дзвінок чи задайте питання на сайті і обов`язково дамо пораду та допоможемо здійснити замовлення.

Термін виготовлення - близько 10 робочих днів. Доставка діє по всій Україні службами перевезень Нова пошта та Гюнсел, в Києві, Львові та Івано-Франківську, Запоріжжі, Харкові доставляємо кур`єром по адресу.