Паперові пакети купити та замовити з логотипом і подарункові пакети.

Паперові пакети купити або замовити - це не тільки екологічно чистий продукт, а ще й результативний рекламний носій та красива індивідуальна упаковка.

Для створення пакетів з логотипом друкарня DPI використовує щільний крейдований папір та картон для укріплення дна та ручок, ручки - мотузкові в різних кольорах. Всі пакети ламінуються, що робить їх стійкішими до вологи та міцнішими.

Рекомендуємо друкувати пакети форматом А4 та А5 для зручності вкладень подарунків або презентаційних матеріалів на конференціях чи форумах. Проте під індивідуальне замовлення зможемо надрукувати пакет будь-якої форми. Використовуємо повноколірний друк по всіх поверхні пакету, можливий друк з вибірковим лаком або тиснення фольгою. При потребі, виготовимо кожний пакет в тиражі з різною персоналізованою інформацією. Якщо у Вас немає макету - наш дизайнер виготовить його в короткі терміни.

Прорахувати вартість пакетів зовсім легко в онлайн калькуляторі. Ціна завжди реальна та актуальна! Потрібна консультація менеджера, недостатньо параметрів чи матеріалів? - Замовте зворотній дзвінок чи задайте питання на сайті і ми обов'язково дамо пораду та допоможемо здійснити замовлення.

Термін виготовлення пакетів - до 1 тижня. Доставка діє по всій Україні службами перевезень Нова пошта та Гюнсел, в Києві, Львові та Івано-Франківську доставляємо кур'єром по адресу.

Паперові пакети 2020 купити та замовити невеликими тиражами. Нанесемо Ваш логотип або будь-який малюнок. Термін виготовлення до 10 днів! На сайті діє онлайн-калькулятор. Доставка по Україні.
Паперові пакети друкуємо швидко