Плакат - виготовлення в друкарні DPI.

Плакат – поліграфічний продукт, за допомогою якого можна швидко донести інформацію до потенційного про концерт, захід чи промо-акцію.

Високу якість зображення, яскравість та привабливість плакатів забезпечимо цифровим повноколірним друком. Дана технологія дозволяє виготовляти рекламні та комерційні матеріали впродовж короткого терміну, допускаючи внесення змін, доповнень та виправлень у процесі їх виготовлення. Вона також є найекономнішим способом виготовлення поліграфічної продукції, оскільки не передбачає використання плівок та форм.

Ми пропонуємо виготовити плакат розміром до формату А3+ цифровим повноколірним друком з високою оперативністю та належною якістю. Наша продукція допомагає просувати бізнес та ставати успішнішим у будь-якій справі. Ви можете замовити плакат розміром до формату А3 малим тиражем, навіть один примірник, а також зробити онлайн оформлення замовлення та прорахунок його вартості. Швидке виконання замовлення впродовж однієї доби та його подальше швидке відправлення у регіони.

Плакат друкуємо швидко
шаблони для макета

Плакат

Ціна: 134 UAH в наявності