Плакат купити виготовлення, замовити в друкарні DPI.

Плакат – купити поліграфічний продукт, за допомогою якого можна швидко донести інформацію до потенційного про концерт, захід чи промо-акцію.

Високу якість зображення, яскравість та привабливість плакатів забезпечимо цифровим повноколірним друком. Дана технологія дозволяє замовити рекламні та комерційні матеріали впродовж короткого терміну, допускаючи внесення змін, доповнень та виправлень у процесі їх виготовлення. Вона також є найекономнішим способом виготовлення поліграфічної продукції, оскільки не передбачає використання плівок та форм.

Ми пропонуємо виготовити плакат розміром до формату А3+ цифровим повноколірним друком з високою оперативністю та належною якістю. Наша продукція допомагає просувати бізнес та ставати успішнішим у будь-якій справі. Ви можете замовити плакат розміром до формату А3 малим тиражем, навіть один примірник, а також зробити онлайн оформлення замовлення та прорахунок його вартості. Швидке виконання замовлення впродовж однієї доби та його подальше швидке відправлення у регіони.

Плакат друкуємо від 1 шт, купити та замовити максимальний формат А3 +. Вигідні ціни при малих тиражах. Друк протягом доби! Прорахунок ціни на сайті. Доставка по всій Україні.
Плакат друкуємо швидко
зображення Плакат
Безкоштовна доставка у відділення «Нова пошта» замовлень від 500 грн.

Зробимо плакат

  • намагаємось швидко обробляти замовлення та відповідати на запити в робочий час
  • друкуємо цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн
  • використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування, заокруглені кутики
  • онлайн замовлення і відслідковування
  • доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел
  • готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата