Ми використовуємо cookies

Замовити плакати - друк любого формату

Плакати друкуємо швидко
Плакати замовити друк
Плакати ціна
Плакати надрукувати
Плакати роздрукувати
Плакати купити

Замовити друк плакатів - затребуваний вид реклами з попитом, що постійно зростає в Україні. Компанії таким чином заявляють про себе, свій продукт чи події. У чому їм дуже допомагають яскравий вигляд, що добре запам`ятовується, і великий розмір. Крім відмінного дизайну зазвичай є першокласне виконання. У макеті для плаката треба робити ухил на неординарність та інформативність, це одні з основних показників цього виду поліграфічної продукції. Чим креативніша ідея, тим більший інтерес вона здатна викликати.

У нас зможете замовити виготовлення малоформатного типу до розміру А3+ цифровим способом або до розміру А2+ з офсетним друком або ще більшим розміром у широкоформатному виконанні. Наша продукція допомагає просувати бізнес та ставати успішнішим у будь-якій справі. Ви можете замовити малим тиражем, навіть один примірник, а також зробити онлайн оформлення замовлення та прорахунок його вартості. Швидке виконання замовлення впродовж однієї доби та його подальше швидке відправлення у регіони.

339 ₴
ціна за 25 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 115 грам
розміри 297 x 420 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»