Ми використовуємо cookies

Календарики

Календарики друкуємо швидко
Календарики замовити друк
Календарики уіна
Календарики надрукувати
Календарики роздрукувати
Календарики купити

Календар 2024 рік з власним дизайном

Замовити календар 2024 стало чудовим рекламним ходом. Адже через маленький формат, невисоку ціну за друк та практичність його використовують і як візитку картку. На одній стороні розташовують логотип, контакти та інформацію про компанію. Найважливіше – правильно оформити дизайн. Саме такий макет можуть запропонувати вам працівники друкарні DPI.

У нас ви завжди можете замовити оригінальні настільні, настінні або кишенькові календарики. Останні користуються великою популярністю серед компаній для власної реклами.

Адже саме стандартний формат друку, 100*700мм, найбільш зручний для розміщення всієї необхідної інформації. Людина зможе використовувати його протягом усього року, і тим самим завжди нагадувати собі про вашу фірму чи продукцію.

А ось зробити кути гострими або закругленими - вирішувати тільки вам, адже ми можемо виконати будь-яке ваше побажання.

До того ж, для більшої практичності і зручності ми можемо покрити поверхню УФ лаком, що зробить його більш міцним і витривалим, адже він буде відштовхувати вологу.

Замовивши друк настільних з логотипом, адресою та всією необхідною інформацією про вашу компанію, ви зможете дарувати їх своїм партнерам чи клієнтам. Це підвищить результати реклами, адже вони можуть розмістити його у себе на робочому столі.

Щоб підрахувати вартість друку простих - скористайтесь онлайн-калькулятором на нашому сайті, а більш складні вам підрахує менеджер.

217 грн
ціна за комплект з 100 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 300 грам
розміри 100 x 70 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»