Ми використовуємо cookies

Календар 2025 рік з власним дизайном

Календарики друкуємо швидко
Календарики замовити друк
Календарики ціна
Календарики надрукувати
Календарики роздрукувати
Календарики купити

Замовити календар 2025 стало чудовим рекламним ходом. Адже через маленький формат, невисоку ціну за друк та практичність його використовують і як візитку картку. На одній стороні розташовують логотип, контакти та інформацію про компанію. Найважливіше – правильно оформити дизайн. Саме такий макет можуть запропонувати вам працівники друкарні DPI.

У нас ви завжди можете замовити оригінальні настільні, настінні або кишенькові календарики. Останні користуються великою популярністю серед компаній для власної реклами.

Адже саме стандартний формат друку, 100*700мм, найбільш зручний для розміщення всієї необхідної інформації. Людина зможе використовувати його протягом усього року, і тим самим завжди нагадувати собі про вашу фірму чи продукцію.

А ось зробити кути гострими або закругленими - вирішувати тільки вам, адже ми можемо виконати будь-яке ваше побажання.

До того ж, для більшої практичності і зручності ми можемо покрити поверхню УФ лаком, що зробить його більш міцним і витривалим, адже він буде відштовхувати вологу.

Замовивши друк настільних з логотипом, адресою та всією необхідною інформацією про вашу компанію, ви зможете дарувати їх своїм партнерам чи клієнтам. Це підвищить результати реклами, адже вони можуть розмістити його у себе на робочому столі.

Щоб підрахувати вартість друку простих - скористайтесь онлайн-калькулятором на нашому сайті, а більш складні вам підрахує менеджер.

238 ₴
ціна за 100 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 300 грам
розміри 100 x 70 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»