Календар 2021 рік. Виготовлення в Україні.

Календар 2021 купити або замовити є не тільки зручним продуктом поліграфії, але і чудовим рекламним носієм. Адже через маленький формат, невисоку ціну за друк та практичність його використовують і як візитку картку. На одній стороні календаря розташовують логотип, контакти та інформацію про компанію. Найважливіше – правильно оформити дизайн. Саме такий макет можуть запропонувати вам працівники друкарні DPI.

У нас ви завжди можете замовити оригінальні настільні, настінні або кишенькові календарики. Останні користуються великою популярністю серед компаній для власної реклами.

Адже саме стандартний формат друку календаря, 100*700мм, найбільш зручний для розміщення всієї необхідної інформації. Людина зможе використовувати його протягом усього року, і тим самим завжди нагадувати собі про вашу фірму чи продукцію.

А ось зробити кути гострими або закругленими - вирішувати тільки вам, адже ми можемо виконати будь-яке ваше побажання.

До того ж, для більшої практичності і зручності ми можемо покрити поверхню календарика УФ лаком, що зробить його більш міцним і витривалим, адже він буде відштовхувати вологу.

Замовивши друк настільних календарів з логотипом, адресою та всією необхідною інформацією про вашу компанію, ви зможете дарувати їх своїм партнерам чи клієнтам. Це підвищить результати реклами, адже вони можуть розмістити його у себе на робочому столі.

Щоб підрахувати вартість друку простих календарів - скористайтесь онлайн-калькулятором на нашому сайті, а більш складні вам підрахує менеджер.

Календар 2021 рік купити з власним дизайном замовити різноманітних форматів: кишеньковий, настільний, настінний, перекидний. Можливість ламінування або покриття УФ лаком. Доставка по Україні!.
Календарик друкуємо швидко
Безкоштовна доставка у відділення «Нова пошта» замовлень від 500 грн.

Зробимо календарик

  • друкуємо цифровим, офсетним та шовкотрафаретним способом
  • використовуємо крейдований папір щільністю до 350г/м² та дизайнерські картони різноманітних фактур та кольорів
  • робимо та комбінуємо: тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, заокруглені кутики створюємо графічний дизайн
  • намагаємося надавати максимально вигідні ціни
  • онлайн замовлення та відслідковування
  • доставляємо кур'єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел
  • готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата