Цінники купити якісне замовити виготовлення в друкарні DPI.

Замовити, купити цінники що беруть активну участь в дійсно якісному мерчандайзингу товарів. Вони не тільки можуть прикрасити вітрину магазину, але й допомагають привернути погляд до товару. Тому дуже важливо зробити правильний дизайн цінників та якісно їх виготовити, а друкарня DPI в цьому допоможе.

Якщо раніше для вказівки цін використовувались невиразні білі цінники, то сьогоденний споживач слідкує і за такими деталями.

Тому правильним рішенням стане замовити у нас «особливі» цінники, які відповідають стилю вашої компанії і виглядають «дорого». Ми можемо надати вам величезний вибір форм, колірних рішень і шрифтів.

Наприклад, ми радимо вибирати яскраві кольори на цінники для товарів, які продаються по акції - це приверне додаткову увагу покупців, підвищивши попит на товар. А ось звичайні цінники краще робити не надто яскравими, а більш спокійних відтінків.

На цінники краще використовувати більш міцний папір і покрити їх УФ лаком або заламінувати - це дозволити продовжити термін їх експлуатації, і дасть можливість легко міняти ціни на ньому за допомогою написання їх маркером. Ми можемо навіть вам запропонувати надрукувати один екземпляр цінника, щоб ви оцінили його зовнішній вигляд і якість.

Все що вам потрібно - вибрати папір, форму і решту атрибутики, і підрахувати всі витрати на нашому сайті за допомогою онлайн калькулятора, або замовити зворотний дзвінок від менеджера для отримання консультації для правильного оформлення замовлення.

Купити цінники різних тиражів та замовити різних форм. Друк прямокутних цінників протягом доби. Ламінування або покриття УФ лаком. Виготовлення цінників з персоналізацією.
Цінники друкуємо швидко