Ми використовуємо cookies

Цінники замовити друк та виготовлення

Цінники друкуємо швидко
Цінники замовити друк
Цінники ціна

Замовити цінники що беруть активну участь в дійсно якісному мерчандайзингу товарів. Вони не тільки можуть прикрасити вітрину магазину, але й допомагають привернути погляд до товару. Тому дуже важливо зробити правильний дизайн та якісно їх виготовити з нашою домогою.

Якщо раніше для цін використовувались невиразні білі екземпляри, то сьогоденний споживач слідкує і за такими деталями.

Тому правильним рішенням стане замовити у нас «особливі» варіанти, які відповідають стилю вашої компанії і виглядають привабливо. Ми можемо надати вибір форм, колірних рішень і шрифтів.

Наприклад, радимо вибирати яскраві кольори для товарів, які продаються по акції - це приверне додаткову увагу покупців, підвищивши попит на товар. А ось звичайні краще робити не надто яскравими, а більш спокійних відтінків.

Краще використовувати більш міцний папір і покрити їх УФ лаком або заламінувати - це дозволити продовжити термін експлуатації, і дасть можливість легко міняти ціни на ньому за допомогою написання маркером. Можемо запропонувати надрукувати один екземпляр, щоб змогли оцінили зовнішній вигляд і якість.

Все що потрібно - вибрати папір, форму і решту атрибутики, і підрахувати всі витрати на нашому сайті за допомогою онлайн калькулятора, або замовити зворотний дзвінок від менеджера для отримання консультації для правильного оформлення замовлення.

271 ₴
ціна за 300 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 300 грам
розміри 100 x 50 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»