Цінники купити якісне замовити виготовлення в друкарні DPI.

Замовити, купити цінники що беруть активну участь в дійсно якісному мерчандайзингу товарів. Вони не тільки можуть прикрасити вітрину магазину, але й допомагають привернути погляд до товару. Тому дуже важливо зробити правильний дизайн цінників та якісно їх виготовити, а друкарня DPI в цьому допоможе.

Якщо раніше для вказівки цін використовувались невиразні білі цінники, то сьогоденний споживач слідкує і за такими деталями.

Тому правильним рішенням стане замовити у нас «особливі» цінники, які відповідають стилю вашої компанії і виглядають «дорого». Ми можемо надати вам величезний вибір форм, колірних рішень і шрифтів.

Наприклад, ми радимо вибирати яскраві кольори на цінники для товарів, які продаються по акції - це приверне додаткову увагу покупців, підвищивши попит на товар. А ось звичайні цінники краще робити не надто яскравими, а більш спокійних відтінків.

На цінники краще використовувати більш міцний папір і покрити їх УФ лаком або заламінувати - це дозволити продовжити термін їх експлуатації, і дасть можливість легко міняти ціни на ньому за допомогою написання їх маркером. Ми можемо навіть вам запропонувати надрукувати один екземпляр цінника, щоб ви оцінили його зовнішній вигляд і якість.

Все що вам потрібно - вибрати папір, форму і решту атрибутики, і підрахувати всі витрати на нашому сайті за допомогою онлайн калькулятора, або замовити зворотний дзвінок від менеджера для отримання консультації для правильного оформлення замовлення.

Цінники друкуємо швидко