Виготовлення оригінальних запрошень в типографії DPI

Готуєтесь до весілля, ювілею чи урочистого заходу? Тоді варто обов'язково замовити запрошення. Більш оригінального запрошення, ніж виготовлене під індивідуальне замовлення немає. Особливої уваги займають запрошення на весілля, що задають тон найважливішому дню в житті. Щоб вони відрізнялись своєю неповторністю, наш дизайнер реалізує ваші ідеї в макеті та підклеслить тематику весілля. Різноманітність відтінків, текстур та видів паперу задовільнить найвибагливішого замовника.

Друк запрошень виконується різного розміру. Зазвичай запрошення підбирають під розмір конверта, в йому він розміщатиметься, також це може бути листівка зігнута вдвоє або просто двостороння вкладка під формат євроконверту.

У випадку коли тираж досить великий і кожне з запрошень потрібно персоналізувати - ми без проблем надрукуємо на готові запрошення прізвище, ім`я запрошених та дату події.

Післядрукарська обробка додасть до запрошення завершальний штрих. До ваших послуг: ламінація - покриття захисною плівкою, фольгування - нанесення на текст чи малюнки блискучої різнокольорової фольги, конгреф або тиснення - створення рельєфу на елементах запрошення.

Друкарня DPI пропонує виготовити запрошення будь-якими тиражами від кілька штук. У містах Київ, Львів та Івано-Франківськ доставляємо замовлення по адресу, в інші куточки України - Новою поштою або Гюнсел. Вартість друку можна прорахувати в онлайн калькуляторі. Якщо потрібна допомога при здійсненні замовлення - замовте зворотній зв'язок і в лічені хвилини наш менеджер зв`яжеться з вами.

Запрошення друкуємо швидко
шаблони для макета

Запрошення

Ціна: 118 UAH в наявності