Виготовлення оригінальних запрошень 2021 купить заказать в типографії DPI

Готуєтесь до весілля, ювілею чи урочистого заходу у 2021 році? Тоді варто обов'язково замовити та купити запрошення. Більш оригінального запрошення, ніж виготовлене під індивідуальне замовлення немає. Особливої уваги займають запрошення на весілля, що задають тон найважливішому дню в житті. Щоб вони відрізнялись своєю неповторністю, наш дизайнер реалізує ваші ідеї в макеті та підклеслить тематику весілля. Різноманітність відтінків, текстур та видів паперу задовільнить найвибагливішого замовника.

Друк запрошень виконується різного розміру. Зазвичай запрошення підбирають під розмір конверта, в йому він розміщатиметься, також це може бути листівка зігнута вдвоє або просто двостороння вкладка під формат євроконверту.

У випадку коли тираж досить великий і кожне з запрошень потрібно персоналізувати - ми без проблем надрукуємо на готові запрошення прізвище, ім`я запрошених та дату події.

Післядрукарська обробка додасть до запрошення завершальний штрих. До ваших послуг: ламінація - покриття захисною плівкою, фольгування - нанесення на текст чи малюнки блискучої різнокольорової фольги, конгреф або тиснення - створення рельєфу на елементах запрошення.

Друкарня DPI пропонує виготовити запрошення будь-якими тиражами від кілька штук. У містах Київ, Львів та Івано-Франківськ доставляємо замовлення по адресу, в інші куточки України - Новою поштою або Гюнсел. Вартість друку можна прорахувати в онлайн калькуляторі. Якщо потрібна допомога при здійсненні замовлення - замовте зворотній зв'язок і в лічені хвилини наш менеджер зв`яжеться з вами.

Запрошення на весілля 2021, ювілеї та урочисті заходи купити під індивідуальне замовлення. Великий вибір паперу та створення оригінального дизайну. Доставка по Україні.
Запрошення друкуємо швидко