Ми використовуємо cookies

Квартальний календар купити на 2025 рік або замовити індивідуально

Квартальні календарі друкуємо швидко
Квартальні календарі замовити друк
Квартальні календарі ціна
Квартальні календарі надрукувати
Квартальні календарі роздрукувати
Квартальні календарі купити

Квартальний календар купити та замовити на 2025 рік стане найкращим подарунком для ваших бізнес партнерів, клієнтів, співробітників. А зробити його стильним вам допоможуть в друкарні DPI.

Пропонуємо зробити двох видів: де на одному аркуші розміщено 3 місяці поспіль, і коли кожному місяцю виділяється окрема сторінка. А виконання замовлення займе меньше часу, адже у нас вже є в наявності готові сторінки. Все що залишається зробити - надрукувати на них необхідну рекламну інформацію. До того ж, друкуємо як великі, так і малі тиражі.

Цифри синім або чорним - вирішуйте самі. А ось святкові дні виділимо червоним.

Квартальник прослужить вам цілий рік і не втратить початковий вигляд за рахунок міцного і якісного паперу, який використовуємо для друку.

Для протистояння механічних пошкоджень - шапку друкуємо на тонкому крейдованому папері або робимо у вигляді палітурки, покриваючи її лаком або ламінацією. А для зручного перевертання сторінок - використовуємо одну чи три пружини.

Для вас можемо змінити варіант з стандартної форми на будь-яку іншу, або надрукувати зовсім інший варіант календарної сітки. Хоч це дорожче коштує, але додасть індивідуальності вашій фірмі.

Квартальний календар зручно використовувати в офісі, повісивши його на стіні. А щоб виділити потрібний день - в комплект входить віконце-бігунок.

Поєднавши наш професіоналізм, нові тенденції і технології, з вашими побажаннями вдасться надрукувати оригінальний і стильний квартальник.

1101 ₴
ціна за 10 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 300 грам
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»