Квартальний календар 2021 рік купити та замовити в типографії DPI.

Квартальний календар купити та замовити на 2021 рік стане найкращим подарунком для ваших бізнес партнерів, клієнтів, співробітників. А зробити його стильним вам допоможуть в друкарні DPI.

Ми пропонуємо квартальний календар 2 видів: де на одному аркуші розміщено 3 місяці поспіль, і коли кожному місяцю виділяється окрема сторінка. А виконання замовлення займе мало часу, адже у нас вже є в наявності готові сторінки. Все що залишається зробити - надрукувати на них необхідну рекламну інформацію. До того ж, ми друкуємо як великі, так і малі тиражі.

Друкувати цифри синім або чорним - вирішуйте самі. А ось святкові дні ми виділимо червоним.

Ми гарантуємо, що замовлений у нас квартальний календар прослужить вам цілий рік і не втратить початковий вигляд за рахунок міцного і якісного паперу, яку ми використовуємо для друку.

Для протистояння механічних пошкоджень - шапку ми друкуємо на тонкому крейдованому папері або робимо у вигляді палітурки, покриваючи її лаком або ламінацією. А для зручного перевертання сторінок - використовуємо одну чи три пружини.

Для вас ми можемо змінити квартальний календар з стандартної форми на будь-яку іншу, або надрукувати зовсім інший варіант календарної сітки. Хоч це дорожче коштує, але додасть індивідуальності вашій фірмі.

Квартальний календар зручно використовувати в офісі, повісивши його на стіні. А щоб виділити потрібний день - в комплект входить віконце-бігунок.

Поєднавши наш професіоналізм, нові тенденції і технології, з вашими побажаннями вдасться надрукувати оригінальний і стильний квартальний календар.

Скачати макет сітки календаря.

Квартальний календар 2021 рік замовити настінний з 1 або 3 пружинами. Друк з стандартною сіткою або під індивідуальне замовлення. Прорахунок онлайн на сайті! Доставка по Україні.
Квартальні календарі друкуємо швидко