Квартальні календарі

  • Намагаємося надавати максимально вигідні ціни на квартальний календар.
  • Друкуємо верхню частину на крейдованому папері до 350г/м² або у вигляді твердої палітурки. Ламінація та УФ лак додатково.
  • Стандартно робимо сітки на 4 або 12 аркушів. Вихідні - червоні цифри, будні - чорні або сині. Друкуємо індивідуальні сітки 1 або 3 пружинки на вибір.
  • Можливість розміщення рекламних полів.
  • Створюємо графічний дизайн.
  • Онлайн замовлення та відслідковування.
  • Доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел.
  • Готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата.
Квартальні календарі друкуємо швидко
Квартальні календарі замовити друк
Квартальні календарі уіна
Квартальні календарі надрукувати
Квартальні календарі роздрукувати
Квартальні календарі купити

Квартальний календар купити на 2022 рік або замовити індивідуально

Квартальний календар купити та замовити на 2022 рік стане найкращим подарунком для ваших бізнес партнерів, клієнтів, співробітників. А зробити його стильним вам допоможуть в друкарні DPI.

Пропонуємо зробити двох видів: де на одному аркуші розміщено 3 місяці поспіль, і коли кожному місяцю виділяється окрема сторінка. А виконання замовлення займе меньше часу, адже у нас вже є в наявності готові сторінки. Все що залишається зробити - надрукувати на них необхідну рекламну інформацію. До того ж, друкуємо як великі, так і малі тиражі.

Цифри синім або чорним - вирішуйте самі. А ось святкові дні виділимо червоним.

Квартальник прослужить вам цілий рік і не втратить початковий вигляд за рахунок міцного і якісного паперу, який використовуємо для друку.

Для протистояння механічних пошкоджень - шапку друкуємо на тонкому крейдованому папері або робимо у вигляді палітурки, покриваючи її лаком або ламінацією. А для зручного перевертання сторінок - використовуємо одну чи три пружини.

Для вас можемо змінити варіант з стандартної форми на будь-яку іншу, або надрукувати зовсім інший варіант календарної сітки. Хоч це дорожче коштує, але додасть індивідуальності вашій фірмі.

Квартальний календар зручно використовувати в офісі, повісивши його на стіні. А щоб виділити потрібний день - в комплект входить віконце-бігунок.

Поєднавши наш професіоналізм, нові тенденції і технології, з вашими побажаннями вдасться надрукувати оригінальний і стильний квартальник.

Квартальні календарі виробництво та друк