Листовий друк

  • Намагаємось швидко обробляти замовлення та відповідати на запити в робочий час.
  • Друкуємо листовий друк цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн.
  • Використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування, заокруглені кутики.
  • Онлайн замовлення і відслідковування.
  • Доставляємо кур`єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел.
  • Готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата.
Листовий друк друкуємо швидко
Листовий друк замовити друк
Листовий друк уіна
Листовий друк надрукувати
Листовий друк роздрукувати
Листовий друк купити

Листовий друк

Ви добре знаєтеся на поліграфії? Вам не складає труднощів повністю підготувати малюнки або рекламні флаєри до друку, вирівняти їх по аркушу та обробити за потребою у спеціальній програмі? У такому разі, вам вдасться добре заощадити гроші.

Мы же вам предлагаем выиграть ещё немного времени и отдать полностью готовые работы на распечатку к нам. Согласитесь, экономить время вдвойне приятнее, чем финансы.

Ми ж пропонуємо виграти ще трохи часу і віддати повністю готові роботи на роздрук до нас. Погодьтеся, заощаджувати час подвійно приємніше, ніж фінанси.

У разі потреби після процесу друку ми обробимо матеріал у будь-який спосіб, якому ви віддасте перевагу. Якщо ви хочете зробити листи міцнішими, з ідеально гладкою поверхнею, щоб вони не м`ялися, а інформація була добре видно - пропонуємо вам ламінування. Цей спосіб ідеально підійде замовнику, який дбає про термін експлуатації.

Інший не менш добрий спосіб - покриття листа лаком. Такий метод обробки виключає наслідки від механічних пошкоджень. Листи стають довговічними та естетичними. Ми використовуємо папір абсолютно різної якості, вибір залишається за вами. Товщина листів, їх щільність та інші характеристики вибираються залежно від мети, з якою вони використовуватимуться.

Процес управління замовленнями автоматизований, завдяки чому друк та обробка відрізняються стабільністю та оперативністю. За запитом надсилаємо готове замовлення через перевізників чи пошту.