Ми використовуємо cookies

Листовий друк

Листовий друк друкуємо швидко
Листовий друк замовити друк
Листовий друк ціна
Листовий друк надрукувати
Листовий друк роздрукувати
Листовий друк купити

Ви добре знаєтеся на поліграфії? Вам не складає труднощів повністю підготувати малюнки або рекламні флаєри до друку, вирівняти їх по аркушу та обробити за потребою у спеціальній програмі? У такому разі, вам вдасться добре заощадити гроші.

Ми ж пропонуємо виграти ще трохи часу і віддати повністю готові роботи на роздрук до нас. Погодьтеся, заощаджувати час подвійно приємніше, ніж фінанси.

У разі потреби після процесу друку ми обробимо матеріал у будь-який спосіб, якому ви віддасте перевагу. Якщо ви хочете зробити листи міцнішими, з ідеально гладкою поверхнею, щоб вони не м`ялися, а інформація була добре видно - пропонуємо вам ламінування. Цей спосіб ідеально підійде замовнику, який дбає про термін експлуатації.

Інший не менш добрий спосіб - покриття листа лаком. Такий метод обробки виключає наслідки від механічних пошкоджень. Листи стають довговічними та естетичними. Ми використовуємо папір абсолютно різної якості, вибір залишається за вами. Товщина листів, їх щільність та інші характеристики вибираються залежно від мети, з якою вони використовуватимуться.

Процес управління замовленнями автоматизований, завдяки чому друк та обробка відрізняються стабільністю та оперативністю. За запитом надсилаємо готове замовлення через перевізників чи пошту.

379 ₴
ціна за 30 шт з друком з вашого макета
папірпапір крейдований матовий 115 грам
розміри 306 x 436 мм
Доставка
  • Самовивіз з представництв «dpi.ua»
  • До відділення «Нова пошта»
  • Кур`єрська доставка
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Умови обміну та повернення
Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки у випадку браку згідно до закону «Про захист прав споживачів України»