Етикетки - друк та виготовленння ціна 2019

Етикетки на товари стануть необхідним атрибутом правильного маркетингового ходу для підприємств або приватних підприємців, які хочуть привернути увагу покупців до своєї продукції. Адже перше, на що ми звертаємо увагу при виборі того чи іншого товару - наскільки привабливо він виглядає. Нестандартна форма, цікавий малюнок і грамотно підібрані кольори для етикетки - все те, що друкарня DPI може запропонувати своїм клієнтам. І ми гарантуємо - задоволеними залишитеся не тільки ви, але і ваші покупці.

Такі етикетки дуже прості у використання, адже виготовляються на білій або прозорій самоклеючій плівці чи папері, які легко кріпляться до різних поверхонь і залишаються на них тривалий час.

І не важливо чи це буде маленька коробочка смаколиків hand-made, або ж великий ящик, в який ви можете упакувати набір косметичних засобів - ми робимо етикетки різних розмірів. Навіть наклейки формату А3, якщо їх виготовляти за допомогою цифрового друку, і великі тиражі А2, для офсетного друку, не стануть проблемою.

Хочете, щоб ваші етикетки виглядали стильно, оригінально і «дорого»? Ви вирішили, що стандартні прямокутні форми етикетки це не те, що зацікавить покупців? Тоді ми поспішаємо вас запевнити, що будь-яке ваше побажання буде здійснено за допомогою плотера - за рахунок нього ми можемо виготовити наклейки будь-якої форми: сердечка, трикутника, зірки або навіть незвичайної квітки, де особливу увагу потрібно приділити дрібним деталям.

А якщо ваша продукція буде піддаватися транспортуванню або ви боїтеся, що етикетки можуть просто втратити зовнішній вигляд за якийсь час - ми їх заламінуємо чи покриємо лаком. Це не тільки зробить наклейку міцнішою, а й більш презентабельною, що вплине на зовнішній вигляд товару вцілому.

Eтикетки друкуємо швидко

Зробимо eтикетки

  • намагаємося надати приємні ціни
  • друкуємо цифрою і офсетом, шовкотрафаретом
  • створюємо дизайн
  • використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування
  • онлайн замовлення і відслідковування
  • доставляємо кур'єром, у наближче до вас відділення Нової Пошти, Гюнсел
  • готівкова та безготівкова онлайн и оффлайн оплата