Етикетки купити друк та замовити виготовленння ціна 2021

Етикетки на товари стануть необхідним атрибутом правильного маркетингового ходу для підприємств або приватних підприємців, які хочуть привернути увагу покупців до своєї продукції. Адже перше, на що ми звертаємо увагу при виборі того чи іншого товару - наскільки привабливо він виглядає. Нестандартна форма, цікавий малюнок і грамотно підібрані кольори для етикетки - все те, що друкарня DPI може запропонувати своїм клієнтам. І ми гарантуємо - задоволеними залишитеся не тільки ви, але і ваші покупці.

Такі етикетки дуже прості у використання, адже виготовляються на білій або прозорій самоклеючій плівці чи папері, які легко кріпляться до різних поверхонь і залишаються на них тривалий час.

І не важливо чи це буде маленька коробочка смаколиків hand-made, або ж великий ящик, в який ви можете упакувати набір косметичних засобів - ми здійснюємо друк етикеток різних розмірів. Навіть наклейки формату А3, якщо їх виготовляти за допомогою цифрового, офсетного чи шовкотрафаретного друку, не стануть проблемою.

Хочете, щоб ваші етикетки виглядали стильно, оригінально і «дорого»? Ви вирішили, що стандартні прямокутні форми етикетки це не те, що зацікавить покупців? Тоді ми поспішаємо вас запевнити, що будь-яке ваше побажання буде здійснено за допомогою плотера - за рахунок нього ми здійснити друк етикеток будь-якої форми: сердечка, трикутника, зірки або навіть незвичайної квітки, де особливу увагу потрібно приділити дрібним деталям.

А якщо ваша продукція буде піддаватися транспортуванню або ви боїтеся втратити зовнішній вигляд за якийсь час - ми поєднаємо друк етикеток з ламінацією та УФ лаком. Це не тільки зробить етикетку міцнішою, а й більш презентабельною, що вплине на зовнішній вигляд товару вцілому.

Етикетки друкуємо швидко

Зробимо етикетки

  • друкуємо цифрою і офсетом, шовкотрафаретом
  • створюємо дизайн
  • використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування
  • онлайн замовлення і відслідковування
  • доставляємо кур'єром, Нова Пошта, Гюнсел
  • готівкова та безготівкова онлайн и оффлайн оплата
  • станом на 17 травня актуальний термін виробництва 3 робочих дня