Друк наклейок – швидке та доступне брендування продукції

Роздрукувати наклейки, замовити дизайн якісно та швидко можуть далеко не всі поліграфічні компанії. Для цього необхідно мати професійну сучасну техніку, команду вмілих спеціалістів, які налагоджено працюють та в швидкі терміни виконують роботу. Поліграфія DPI – друкарня, яка займається цифровим, офсетним та трафаретним друком вже понад 19 р. Багаторічний досвід та любов до своєї справи допомагають нам в лічені хвилини визначити потреби кожного. Якщо ви в пошуках швидкого та доступного способу брендування продукції, рекомендуємо замовити наклейки з логотипом.

У нашому розпорядженні цілий парк власного обладнання, тому ми друкуємо швидко і якісно, як для себе.

Наклейки роздрукувати пропонуємо на самоклеючій плівці (білій чи прозорій) та здійснити друк наклейок на самоклеючому папері найрізноманітнішої форми, завдяки плотерній надсічці. Стікери можуть бути різноманітної форми: круглі і овальні, хвилясті і зигзагом, головне - включити фантазію і дати волю креативу. А ще, такі стікери дуже прості у використанні, оскільки плоттер прорізає тільки клейовий шар, тому наклейка легко відклеюється від основи.

Захистити етикетку від механічних пошкоджень можна покривши її матовою чи глянцевою ламінацією, а також УФ лаком.

Наша команда дизайнерів створить дизайн-макет наклейки, внесе правки в готові макети та навіть роздрукувати наклейки по власному макету.

Наклейки роздрукувати: швидко та вигідно.

Друк наклейок вигідно та швидко у декілька кроків:

 1. Довірити створення макету професіоналам. Процес створення макету – праця на довгострокову перспективу, адже ви будете здійснювати безліч разів замовлення, тому роздрукувати наклейки займе лічені хвилини.
 2. Замовити наклейки з логотипом варто одразу у великій кількості. Тут спрацьовує правило більше-дешевше. Друк наклейок ціна за одиницю буде менша.
 3. Вірно обрати матеріал для друку. Якщо упаковка з етикеткою буде зберігатися у приміщенні з підвищеною вологістю, варто замовити друк наклейок на самоклеючій плівці. Покриття УФ лаком захистить наклейку від вигорання, тощо.
 4. При замовленні від 500 грн. в одній посилці безплатна доставка у відділення Нової пошти по всій Україні. Тому якщо ви вирішили роздрукувати наклейки, краще одразу у великій кількості, так вигідно та економно.

Наклейки роздрукувати: цифровий, офсетний, трафаретний друк.

Друк наклейок здійснюється на листах: 320*450 мм і 330*488 мм.

В залежності від матеріалу, на якому буде здійснюватися друк наклейок, використовуємо такі способи друку: цифровий, офсетний, шовкотрафаретний. На плівці не використовуємо офсетний друк.

Збагатити наліпки, надати їм презентабельного вигляду та особливого шарму можна завдяки тисненню фольгою, замовити металізований матеріал, який притягуватиме погляд.

Замовити наклейки з логотипом на плівці рекомендуємо додатково покривши їх матовою чи глянцевою ламінацією, що захистить надрукований шар фарби від подряпин.

Етикетки на самоклеючому папері також покриваємо УФ лаком. Лак захищає етикетку від вигорання, створює блискучу гладку поверхню, робить її яскравою і насиченою.

Ламінація надійно захищає етикетки від подряпин, деформації, додає непроникний шар, що не пропускає вологу. Ламінацію неможливо розірвати.

Друк наклейок на самоклеючій плівці та самоклеючому папері.

Наклейки роздрукувати для вашого бізнесу можна на білій та прозорій самоклеючій плівці та самоклеючому папері.

Переваги стікерів на плівці:

 • вологостійкість: такі етикетки сміливо можна використати для скляної тари чи косметичної упаковки, не боявшись впливу вологи та сирості;
 • стійкість до механічних пошкоджень: таку етикетку важко розірвати;
 • легкість у використанні: вони легко відклеюються від основи;

Вирішили роздрукувати наклейки на плівці, та виникає питання: біла чи прозора? На білій основі цифровий друк лягає чітко і яскраво, а на прозорій, друк, як і сама плівка, дещо просвічується.

Перевагою самоклеючого паперу є те, що він має просічки для легкого відклеювання та бюджетність. А недоліком - розмокання та пошкодження під впливом вологи.

Замовити наклейки з логотипом - зекономити на брендуванні продукції.

Етикетки можуть мати різний сенс: інформативний, розважальний.

Наклейки роздрукувати для:

 • інструкції на упаковці;
 • цінника;
 • в якості опису складу продукту;
 • інформативних стікерів для транспорту, офісу, кафе і т.д.; ми
 • QR-кодів для безконтактного доступу до меню, соц. мереж і т.д. в закладах харчування, вітринах, упаковках;
 • швидкого брендування скляної тари, паперових пакетів, коробок, флаконів і т.д;
 • стікерпаки на розважальну тематику для постійних клієнтів;
 • підвищення впізнаваності бренду, його значимості, просто потрібно замовити наклейки з логотипом.

Роздрукувати наклейки в поліграфії DPI

Наклейки роздрукувати, замовити наклейки з логотипом в декілька кліків через смартфон чи персональний комп’ютер дуже легко та просто. Головне – визначитися з розміром наклейки, обрати матеріал та тип друку. Далі просто необхідно пройти легку реєстрацію на сайті залишайте запит, ми з вами зв`яжемося у найближчий робочий час. На сайті є функція "завантажити файл", оплатити замовлення, обрати зручний тип доставки. Також є можливість онлайн відслідковувати та перегляди попередні замовлення.

Доставка здійснюється Новою поштою, Гюнсел, кур`єром чи самовивіз з офісу.

Друк наклейок різної форми. Наклейки на самоклеючій плівці і папері. Пропонуємо роздрукувати наклейки за готовими макетами, а також ми створимо дизайн-макет з нуля. Доставка від 500 грн. безкоштовно.
Етикетки друкуємо швидко

Зробимо етикетки

 • друкуємо цифрою і офсетом, шовкотрафаретом
 • створюємо дизайн
 • використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування
 • онлайн замовлення і відслідковування
 • доставляємо кур'єром, Нова Пошта, Гюнсел
 • готівкова та безготівкова онлайн и оффлайн оплата
 • станом на 26 липня актуальний термін виробництва 2 робочих дня