Друк візиток: Чому вони так важливі?

Друк візиток в наш час здається звичною справою. Проте, щоб вона вирізнялась серед сотень інших, привертала увагу, бездоганно виглядала, потрібно знайти достойну друкарню, яка володіє цілим набором навик, умінь, працює за останнім словом техніки. Поліграфія DPI займається широким спектром поліграфічних послуг: цифровим, офсетним, трафаретним друком на папері, картоні, самоклеючій папері і плівці. Візитні картки - це обличчя вашої компанії, тому необхідно підійти до їх оформлення відповідально. У вас є можливість замовити друк візиток на крейдованому, матовому або глянцевому папері різної товщини: від 115 г / кв. м. до 350 г / кв. м. Для захисту готового виробу наші консультанти радять використовувати поверхневе покриття УФ лаком або ламінування.

Ми створюємо дизайн з нуля, а також друкуємо за готовими макетами, застосовуючи цифровий, офсетний, трафаретний друк і відповідні методи післядрукарських процесів (тиснення фольгою, конгрев, вибірковий УФ лак і т.д.).

Друк візиток ціна цифровий та офсетний друк

Візитки замовити для вашого бізнесу можна застосовуючи методи цифрового та офсетного друку. Цифровий друк передбачає друк на папері або картоні щільністю 285-300 гр / м2. У нас є можливість надрукувати повнокольорові двосторонні, повнокольорові односторонні, чорно-білі двосторонні і чорно-білі односторонні візитки.

Для офсетного друку використовується двосторонній друк на матовому папері щільністю від 250-300 гр / м2. Також пропонуємо вам безкоштовну доставку до відділення Нової пошти по всій Україні при замовленні в одній посилці вартістю від 500 грн.

Візитки: замовити професійно за помірною ціною.

Візитки: замовити у професіоналів своєї справи. Наша друкарня відрізняється багаторічним досвідом в поліграфічній справі, кваліфікованими друкарями і масштабним парком професійного обладнання. Команда менеджерів, дизайнерів, друкарів та іншого персоналу, вкладає в розробку, дизайн, додрукарську підготову всю свою майстерність, а не відносяться до їх створення як до чергового черговому процесу. Ми намагаємося берегти своїх постійних клієнтів і виправдовувати їх довіру високою якістю і доступними цінами.

Візитки замовити дуже просто. Наші сучасні технології і обладнання дозволять створити бездоганний варіант візитної картки, задати необхідний посил для клієнтів і оформити все це в найкоротші терміни!

У нас ви можете:

 1. Оформити друк візиток дешево.
 2. Працювати з готовим макетом візитки.
 3. Замовити розробку стилю макета у наших дизайнерів.

Досвідчені фахівці рекомендують підбирати лаконічне, ненав'язливе оформлення. Використовувати не більше 1-3 кольорів в облицюванні і діяти за принципом «Краще менше - але якісніше».

Створення бездоганної візитки

Дизайнери нашої друкарні володіють колосальним досвідом. Вони поділилися простими порадами для створення бездоганної візитної картки:

 • Вибирати скруглення кутів, яке надасть презентабельності зовнішньому вигляду і підвищить тактильні відчуття. Можна вдатися до скруглення всіх країв або тільки протилежних.
 • Завдяки висіканні отворів та встановлення люверсів можна протягнути стрічку.
 • На дизайнерському картоні і крейдованому папері можна застосувати бігову або згин.
 • Щоб продовжити термін зберігання і підвищення щільності візиток варто підібрати матову або глянцеву ламінацію.

Правильний формат візитної картки для залучення цільової аудиторії

Вибрати вдалий формат візитної картки означає зробити половину справи. Ми пропонуємо вам основні розміри візиток, які користуються популярністю:

 1. Стандартний формат (90 * 50) Має оптимальний зручний розмір, що дозволяє без труднощів тримати візитку в руці і зберігати в портмоне.
 2. Євростандарт (85 * 55) Поширений розмір, відповідає формату банківської картки, вселяє довіру і прихиляє на довгострокове співробітництво.
 3. Квадрат (50 * 50) Має нестандартний розмір, за рахунок цього виграшно виділяється із загальної маси.

Друк візиток дешево і якісно. Працюємо на власному обладнанні, створюємо дизайн візиток без шаблонів. Візитки замовити за готовими макетами, вносимо правки та вдосконалюємо їх.
Візитки друкуємо швидко
Безкоштовна доставка у відділення «Нова пошта» замовлень від 500 грн.

Друкуєм візитки

 • на візитки намагаємося надати приємні ціни
 • друкуємо цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн візиток
 • використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування, заокруглені кутики
 • онлайн замовлення і відслідковування
 • доставляємо кур'єром, Новою Поштою, Гюнсел
 • готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата