Візитки 2021 купити друк та замовити виготовлення

Візитки в 2021 році купити друк та замовити дизайн. Тсс, ми нікому не скажемо😉. Тисни «замовити» на сайті, і ваші візитки вже в роботі. Не прогавте кращу ціну.

Візитки для вас або вашої організації друкуються легко, швидко і надійно в друкарні DPI. Адже сучасна і успішна людина не може дозволити собі такої розкоші, як витрачати свій час даремно, записуючи номери телефонів та адрес в органайзер. Куди зручніше розповісти про себе людям маючи свої візитки. А замовивши виготовлення візитки у нас ви гарантовано отримаєте те, що вам необхідно. Тому що, наша друкарня має масу переваг.

Ми протягом однієї доби друкуємо великі і малі тиражі (їх у нас замовляти дуже вигідно) візитних карток, і це не впливає на їх якість.

Вам потрібні оригінальні візитки, на які люди обов'язково звернуть увагу і не поставлять їх до своєї кишені навіть не подивившись? Ми виготовляємо візитки не тільки стандартного розміру 90*50мм, а й різної форми, вибравши для цього тільки якісний папір, починаючи від крейдованого і закінчуючи супер-білим дизайнерським картоном підвищеної щільності. А виділити логотип вашої компанії або будь-які надписи можна за допомогою лаку або нанесення фольги. Хочете, щоб візитки були глянцевими або матовими? Ми і це вміємо.

У вас немає свого макета? Наш графічний дизайнер створить його для вас, враховуючи всі ваші побажання.

Ми подбали про те, щоб співпраця з нами була комфортною. Ви можете зробити замовлення на друк візиток у нас на сайті і при цьому підрахувати всі витрати в спеціальному онлайн калькуляторі. А якщо виникнути питання - замовте зворотній дзвінок від нашого менеджера для консультації.

Офіси друкарні DPI є в Києві, Івано-Франківську, Львові та Запоріжжі і всюди, крім Запоріжжя, працює адресна доставка кур'єром. А якщо ви перебуваєте в будь-якому іншому місті України - ми відправимо вам ваше замовлення за допомогою Нової Пошти або Гюнсел.

Візитки друкуємо швидко

Зробимо візитки

  • намагаємося надати приємні ціни
  • друкуємо цифрою, офсетом, шовкотрафаретом і створюємо дизайн
  • використовуємо і комбінуємо: висікання, цифрову фігурну надсічку, конгрев, тиснення фольгою, ламінування, УФ лак, каширування, заокруглені кутики
  • онлайн замовлення і відслідковування
  • доставляємо кур'єром, Новою Поштою, Гюнсел
  • готівкова та безготівкова онлайн і оффлайн оплата