Ми використовуємо cookies
Друкарня dpi

Друкарня dpi онлайн поліграфія

Друкарня DPI спеціалізується на малих тиражах з короткими термінами виконання замовлень. Регулярно вдосконалюємо, постійно оновлюємо автоматизацію більшості виробничих процесів. Використовуємо кілька друкарських машин та виконуємо друк в короткі терміни.

Цифрова друкарня

Крім безпосередньо цифрового друку, використовуєм і комбінуєм на власному обладнанні: широкоформатний, трафаретний, офсетний друк, постпрес з товстим чи тонким тиражним ламінуванням, фігурну висічку, суцільне та вибіркове лакування, сліпе тиснення або фольгування. Для підвищення щільності та презентабельності продукції у нас можна замовити каширування чи тверду палітурку малими тиражами з м`якими вставками або без і внутрішньою зшивкою блоку на нитку/клей.

Виконання і доставка замовлень

Наші представники проконсультують та допоможуть здійснити замовлення в робочий час у містах Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Київ, Харків. Замовлену продукцію доставляємо службами перевезень Нова Пошта, Гюнсел, та власною адресною доставкою кур`єром. Налаштовані на швидку обробку замовлень, намагаємося надрукувати та передати продукцію в день замовлення, щоб ви отримали її якнайшвидше.