Ми використовуємо cookies
Наклейка - швидкий та недорогий спосіб забрендувати продукцію.

Наклейка - швидкий та недорогий спосіб забрендувати продукцію.

Наклейки на самоклеючому папері, білій або прозорій плівці високої якості і за приємними цінами запрошує замовити друкарня DPI. Звичний поділ наклейок, як поліграфічної продукції, на декоративні та інформативні, давно переступило свої кордони. Сучасна наклейка - це не просто зображення або текст, надрукований на самоклеючій основі з плівки або паперу. Ця дрібниця стала сильною маркетинговою зброєю для тих, хто вміло користується поліграфічними можливостями, якими, зокрема, віртуозно володіє друкарня.

Дизайнери компанії розроблять для вас яскравий і в той же час інформативний макет, а друкарня виготовить етикетки в короткі терміни для вашої продукції, яку будуть дізнаватися численні замовники, покупці. На сайті легко підібрати розміри наклейки, їх форму і підрахувати приблизну вартість замовлення. Ціни і терміни виконання приємно вас здивують, як і дизайн виробів, якщо ви не запропонуєте власний файл для друку.

Ми часто не усвідомлюємо, що вивчаючи асортимент товарів на полицях магазинів, наш погляд звично зупиняється на знайомому зображенні. Саме по етикетці на продукті ми відразу ж впізнаємо продукцію улюбленого виробника. Залежно від призначення наклейки, її виготовляють різних форматів - від компактних (50х50 мм) до великих - формату А3, виготовлених за допомогою цифрового, офсетного чи шовкотрафаретного друку. Раніше використовували друк наклейки на папері - вони легко фіксуються на будь-яких матеріалах, хоча і бояться вологого середовища. Для додаткового захисту такі наклейки покривають УФ лаком або ж ламінують.

Більш довговічні наклейки на самоклеючій плівці - навіть 70-градусна спека і волога не можуть їх пошкодити. Замовити наклейки можна як на прозорій, так і на білій плівці. Їх вартість вища, ніж паперових виробів, але термін експлуатації і функціональність окуплять різницю в ціні. Для того, щоб зображення, текст (логотип компанії, правила експлуатації, коротка історія створення продукту і т.д.) не стирався, замовити наклейки потрібно з ламінацією. Така етикетка легко замінить ексклюзивну упаковку товару і додасть йому особливу індивідуальність.

Розширте рамки презентації своєї продукції в незвичному раніше світлі: наклейки будь-якої форми з оригінальним зображенням і інтригуючим текстом будуть розроблені саме для вашої компанії та надруковані в друкарні DPI.