Ми використовуємо cookies
Поліграфія DPI в Харкові.

Поліграфія DPI в Харкові.

Поліграфічні послуги в такому економічно розвиненому місті як Харків користуються величезним попитом. У розмаїтті пропозицій від різних компаній варто звернути увагу на друкарню Харків DPI. Чому саме друкарня DPI? Це просто: представляючи світу свою компанію, її можливості, переваги, варто довірити цю справу справжнім професіоналам. Друкарня (Харків) DPI відома в поліграфічній галузі вже багато років, її відділення у Львові та Запоріжжі, Івано-Франківську та Києві зайняли лідируючі позиції в рейтингу профільних компаній. Майже два десятиліття кращі фахівці створюють унікальні і по-справжньому талановиті проекти, виготовляючи тисячі виробів - від візиток до барвистих інформаційних каталогів.

DPI - друкарня (Харків) добре відома власникам підприємств, що піклуються про репутацію своїх компаній, адже якісна поліграфія з добре продуманим унікальним дизайном створює імідж торгової марки, робить її обличчя добре впізнаваним. Про це подбають графічні дизайнери, які розроблять проект і допоможуть втілити його в життя. Всі ваші побажання, важливі моменти будуть враховані, при необхідності пробний зразок буде представлений для вашої оцінки і необхідних правок.

Якщо ж у вас є готовий дизайн-макет, то залишається лише вибрати кількість продукції, формат, підібрати папір, вид друку (трафаретний, офсетний, цифровий або комбінована), і залишається забрати готове замовлення в найкоротші терміни. Все це можна зробити прямо з офісу: онлайн оформлення замовлення допоможе за декілька хвилин запустити у виробництво поліграфічну продукцію різної складності, а готові вироби вам доставить кур'єр або будь-поштою. Для зручності замовник може відстежувати виготовлення замовлення і відправку онлайн, передбачена готівкова і безготівкова онлайн і оффлайн оплата.

Довіривши друкарні (Харків) DPI підготовку і випуск своїх презентаційних матеріалів, ви на довгі роки здобудете надійного партнера, який відмінно розумітиме ваші цілі і прагнення, тонко відчуватиме особливості вашої діяльності і перспективи розвитку.