Ми використовуємо cookies
Макет буклета під замовлення

Макет буклета під замовлення

Макет буклета зробимо професійно і якісно. Адже це один з головних менш витратних носіїв реклами, але від того і не менш ефективний. Але тільки в тому випадку, якщо макет буклета був правильно продуманий. Саме увага до деталей при розробці продукції практикують наші фахівці.

Яку інформацію краще розмістити? Який колір сподобається потенційним клієнтам? Який формат для друку вибрати, адже можна друкувати і невеликого розміру А5, і стандартного А4, і навіть великого - А3, і вони перегинаються один або кілька разів. Наші фахівці, маючи величезний досвід, допоможуть вибрати кращий варіант.

А наш графічний дизайнер завжди зможе зробити для вас унікальний макет, який буде враховувати ваші побажання, нові тенденції в рекламі і стильний зовнішній вигляд. Тим більше ви завжди можете обговорити всі деталі з ним, просто прийшовши до нас в офіс.

Хочете стильні буклети, які обов`язково будуть виглядати привабливо? Чи покращити якість реклами вашої продукції або організації? Тоді вам піде на користь співпраця з нами, адже ми зможемо вам в цьому допомогти, зробивши проект в кращому вигляді.

Робіть з нами макет буклета

  • Пряма взаємодія з дизайнером нашої команди.
  • Створюємо індивідуальний проект без використання шаблонів.
  • Враховуємо Ваші побажання і пропонуємо свої ідеї.
  • Доробляємо та вносимо правки у готових та чужих макетах.
  • Терміни виготовлення узгоджуємо з Вами.
  • Вартість розробки дизайна погоджується з Вами в процесі замовлення та в залежності від складності ціна може коригуватись.
  • Файли зберігаємо у себе і віддаємо замовнику без проблем.
Макет буклета під замовлення
дизайн візиток для запрошення дизайн флаєра дизайн етикеток