Ми використовуємо cookies
Подарунковий сертифікат, як свідчення достойного іміджу компанії

Подарунковий сертифікат, як свідчення достойного іміджу компанії

Подарунковий сертифікат: друк подібної продукції користується все більшим попитом. Він дає величезні переваги компанії, яка вміє грамотно будувати маркетингову політику. Власні подарункові сертифікати, сертифікати, що підтверджують якість продукції, професійні досягнення співробітників - це завжди престижно. Замовити і роздрукувати подарунковий сертифікат можна прямо на сайті компанії друкарні DPI, достатньо лише вибрати вид паперу, друк (повноколірний односторонній, двосторонній чи чорно-білий односторонній і двосторонній), кількість і завантажити макет сертифіката. Важливо правильно підібрати покриття: УФ лак, ламінування (матове, глянцеве) з однієї або двох сторін. Останній варіант більше підійде для подарункових сертифікатів тривалого користування, адже вони будуть актуальні не один день.

У чому перевага наявності у фірми власного подарункового сертифіката, друк якого можна організувати в найкоротші терміни? Клієнтів приверне можливість не витрачати сили на вибір відповідного подарунка для близької людини, друга, партнера по бізнесу, якщо є відмінний шанс придбати подарунковий сертифікат. І такий подарунок має величезну перевагу: неможливо помилитися з вибором. Людина, якій дарують такий сертифікат, може вибрати той товар чи послугу, яка йому дійсно подобається.

Як може виглядати сертифікат?

1. Найпростіші сертифікати друкують на щільному папері форматом А4, А5 або А6. На кожному сертифікаті може бути надруковані персональні дані (ім'я, прізвище), індивідуальний номер, інша інформація.

2. Якщо мова йде про такий сертифікат, друк якого передбачає довгострокове користування, то варто виготовити його у вигляді пластикової карти. Ламінація товщиною 200 мікрон, закруглені кутики служать гарантією повного збереження сертифіката. Його зручно носити в портмоне або гаманці, і навіть через кілька років він не втратить своєї зовнішньої привабливості.

3. Цінителі оригінальної продукції можуть звернути увагу на сертифікати в витончених конвертиках. Такі речі приємно дарувати, особливо жінкам, виглядати такий презент буде імпозантно, вигідно підкреслюючи високий імідж компанії та відмінний смак її керівництва. Роздрукувати подарунковий сертифікат і конвертик можна в короткі терміни, а дизайнери типографії DPI розроблять привабливий макет продукції. Вибір нестандартного картону, використання тиснення фольгою, конгрева, висічки, виділення тексту, вибіркового УФ лакування не тільки підкреслить елегантний стиль продукції, але і захистить її від підробок.

Якщо у замовника немає розробленого макета, дизайнери друкарні DPI підготують кілька варіантів ексклюзивної проекції, гідної високого іміджу компанії. Замовити та роздрукувати подарунковий сертифікат можна в короткі терміни, а кур'єр доставить готове замовлення за вказаною адресою.