Ми використовуємо cookies
Весільні запрошення - вишукані запрошення на справжню весільну казку.

Весільні запрошення - вишукані запрошення на справжню весільну казку.

Виготовити весільні запрошення - це приємне завдання значиться в списку практично всіх молодят, які прагнуть, щоб головний день у їхньому житті гості запам'ятали надовго. Підготовка до весілля вимагає уважного ставлення до кожної деталі, і весільні запрошення - не виняток. Створене в стилі весільного торжества, в кольоровій гамі, яка так подобається молодятам, на спеціально обраному папері в витонченому конвертику - таке запрошення відразу ж привертає увагу і багато скаже про смак і уподобання нареченого і нареченої.

Зробити весільні запрошення власноруч чи замовити в поліграфії?

Можна спробувати друк запрошень на домашньому принтері, використовуючи готовий макет чи виготовити його власноруч, але в звичайних умовах неможливо реалізувати ті можливості, які дарує друкарня DPI. Для весільних запрошень вибирається ексклюзивний картон з цікавою текстурою, використовуються різноманітні кольори і відтінки, техніки друку (цифровий або шовкотрафаретний), вишукана обробка та покриття.

Щоб надрукувати запрошення, можна зробити замовлення прямо на сайті типографії DPI. Якщо є підготовлений макет, можна завантажити його, вибрати вид паперу, друку, покриття і кількість продукції. Сьогодні особливо модно виконувати весільні запрошення в стилістиці каліграфічного листа, вкладеного в дизайнерський або крафтовий конверт. Незалежно від того, чи буде це запрошення в строгому стилі, виконане в двох-трьох кольорах чи барвиста продукція з квітковим принтом - замовлення буде виконаний якісно, ​​швидко і доставлено за адресою. Замовнику не доведеться витрачати дорогоцінний час на ці справи, краще присвятити його вирішенню важливих питань з підготовки до весілля.

Скільки часу займе друк запрошень?

Якщо є власні задумки, побажання, як мають виглядати весільні запрошення, дизайнери друкарні DPI допоможуть втілити їх в життя. Створити макет і надрукувати запрошення - це завдання займе зовсім мало часу. Для цифрового друку двосторонньої продукції досить 2 днів, а для шовкотрафаретного друку запрошення на дизайнерському картоні з вишуканим конвертиком знадобиться 5 днів.

Поділитися емоціями, відчуттями, почуттями, запросити близьких вам людей в свою, створену двома люблячими серцями казку, - все це ми допоможемо втілити, створивши ваше ексклюзивне запрошення.