Поліграфія для бізнесу

Друкуй широким форматом
поліграфія dpi

Оперативна поліграфія

Типографія DPI спрямована на малі тиражі та швидкі терміни виконання замовлень - регулярно вдосконалюємо, постійно оновлюємо автоматизацію більшості застосовуваних виробничих процесів. Використовуємо кілька друкарських машин, що дає нам можливість виконувати цифровий друк в термін від миттєво до двох днів для складніших завдань..

Не тільки цифровий друк

Крім основного напрямку - цифровий друк, типографія використовує і комбінує: трафаретний, офсетний друк, постпрес з товстим чи тонким тиражним ламінуванням, фігурну висічку, суцільне та вибіркове лакування, сліпе тиснення або фольгування. Для підвищення щільності та презентабельності продукції у нас можна замовити каширування чи тверду палітурку малими тиражами з м`якими вставками або без і внутрішньою зшивкою блоку на нитку/клей.

Обробка і доставка

Представники друкарні DPI із задоволенням проконсультують чи допоможуть здійснити замовлення в робочий час. Типографія DPI знаходиться у містах Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Київ. У будь-який інший куточок країни замовлену продукцію онлайн доставляємо службами перевезень Нова Пошта, Гюнсел. У містах Львів, Івано-Франківськ, Київ активно використовуємо власну адресну доставку кур`єром. Ми налаштовані на швидку обробку, тому намагаємося надрукувати та передати продукцію в день замовлення, щоб ви отримали її якнайшвидше.