Ми використовуємо cookies
Львів - центр поліграфії в Україні

Львів - центр поліграфії в Україні

У пошуках послуг в такій сфері, як друкарня поліграфія Львів можна уявити безліч компаній, що гідно представляють цю діяльність. Львів по праву можна назвати центром поліграфії - тут багато років навчає кращих фахівців Українська академія друкарства. Варто також врахувати креативність і талановитий підхід до будь-якої творчої роботи, властивий львівським дизайнерам, завдяки якому поліграфія Львів вважається однією з кращих.

У такому місті легко розгубитися перед вибором друкарні, і знайти таку компанію, яка може виконати замовлення якісно, і важливо, щоб дизайн поліграфії відрізнявся оригінальністю і стилем. Саме таким вимогам відповідає друкарня DPI, яка працює на цьому ринку послуг з 2003 року. Втім, варто ознайомитися з поліграфією, якою вона по праву пишається, представленої в офісі друкарні.

Тут не тільки збережені і примножені багаторічні традиції поліграфії, а й привнесена неповторна нотка оригінальної вишуканості, якою відрізняється Львів. Дизайнер в найкоротші терміни запропонує вам макет, і незалежно від того яка поліграфія, чи буде це наклейка, візитка або брошура - результат приємно здивує вас. Якщо ж ви прихильник мінімалізму - на сайті компанії є можливість самостійно зробити дизайн, наприклад, візитної картки.

Важливим фактором при виготовленні друкованої продукції є якість, і поліграфія Львів відома високими стандартами, які гідно підтримує друкарня DPI. Тут чітко розуміють, що ваша презентаційна продукція створює імідж компанії, і нехтувати якістю неприпустимо. Для вас підготують пробний зразок виробу, щоб ви змогли затвердити, при необхідності внести правки для запуску друку замовлення.

Важливо й те, що DPI - друкарня львівська, яка пропонує найрізноманітніші поліграфічні послуги в комплексі. Від створення дизайн-макету досвідченим графічним дизайнером до випуску готової продукції, включаючи післядрукарські роботи, а також фінальне оформлення (тиснення фольгою, лакування і т.д.). Досить зустрітися з менеджером два рази - щоб замовити і забрати готову поліграфію. Хоча, можна зробити замовлення он-лайн, якщо мова йде, скажімо, про нескладної візитці, а доставить його кур'єр. Такий сучасний підхід до співпраці, коли клієнт, не виходячи з дому чи офісу, вибирає проект (або надсилає електронною поштою), формат, кількість, матеріал, а після оперативного виготовлення отримує її кур'єром - це вигідно і доступно. Саме такі ефективні методи роботи і характеризують друкарню DPI, для якої важливий комфорт замовників і високий рівень роботи.